Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
trifid66

Představení

Příspěvek od trifid66 »

Ahoj
Jmenuji se Petr,je mi 52 let a jsem z Karlových Varů.Většinu času trávím ale v práci v Krušných horách na německé hranici.Modelařina mne provází celý život,začátek kity,potom funkční letecká,pak po převratu,když začalo být vše dostupné,tak obří modely letadel...Pak ale nastala několikaletá pomlka,kdy jsem měl existenční starosti no a na koníčky nebyl čas.Potom se vše naštěstí stabilizovalo a já se rozhlížel,co dál.Zjistil jsem,že se rozvinula modelařina RC tankové techniky a jako bývalý armádní tankista(80 léta VVO,střelec T-55) nebylo co řešit.Zajímá mne panzerwafen v šestnáctině,mám pár kousků rozpracovaných ..Panzer IV,VI,Konig,Panter,začínám komplet stavbu v šestnáctině Hanomag polopás....jen je na to málo času.Spíš hromadím díly a literaturu(hodně pomahá německá-tam jsou fakt blázni)Sem jsem se přihlásil,abych prostě získal další informace(možná i poskytl),protože český modelářský ruce a hlavy jsou nejlepší na světě......zdraví
Petr-trifid
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj kamaráde, vítám tě u nás. Těším se na fotky tvých modelů a setkání na akcích. Michal
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
karol
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 197
Registrován: 28 bře 2017, 18:16
7
Lokalita: 841 05 Bratislava

Re: Představení

Příspěvek od karol »

Nový tankán je vždy vítaný.
A to aj preto, lebo každý má iné modely, zaujímavé nápady, svoje osvedčené výrobné postupy a rady. Bolo by dobre vidieť aj zopár foto.
Karol
Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: Představení

Příspěvek od David.Z »

Ahoj vítej mezi námi a těším se na tvou práci,snad najdeš čas na modely.Protože čas je snad jediná věc co nám všem chybí ;(
David
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Představení

Příspěvek od Drake »

Zdravím, vítej tankáne. Koukám že už dáme dokupy celou kvalifikovanou posádku na T-54/55 :) Akorát Ivana budeme jako velitele muset downgradovat z T-72 na 54/55 :)
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Představení

Příspěvek od hranicak11 »

Ahoj tak tě tady vítám, zní to skoro neuvěřitelné že je tu taky někdo poblíž :lol: než Plzeň. Pokud nenastanou komplikace, tak se můžeš seznámit osobně na srazíku zde v Krásné u Aše v březnu. Vše budu upřesňovat cca do 14 dnů. ahoj
Bolek
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“