Fotky - Rusko

Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Fotky - Rusko

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Kuldo.

Na té první fotce z posledního příspěvku bude asi ruské BMP 3, ale kdo to pod těma hadrama má rozpoznat.

Rudyn
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Fotky - Rusko

Příspěvek od pajak7 »

No nechtěl bych balyt ty padáky ,o tomto mi vyprávěl Tchán když byl u výsadkářů těch svých 15 let že se jim na cvičení v rusku stávalo že se ty padáky neotevýraly a že tu techniku už pak jen zahrabávaly hlínou co výlétla okolo :lol: :lol: :lol:
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Fotky - Rusko

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:No nechtěl bych balyt ty padáky ,o tomto mi vyprávěl Tchán když byl u výsadkářů těch svých 15 let že se jim na cvičení v rusku stávalo že se ty padáky neotevýraly a že tu techniku už pak jen zahrabávaly hlínou co výlétla okolo :lol: :lol: :lol:
A to si představ, že původní experimet byl "OSÁDKA V TECHNICE" dokonce jich pár z toho letadla i s lidima v technice vyhodili :shock:
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: Fotky - Rusko

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:
pajak7 píše:No nechtěl bych balyt ty padáky ,o tomto mi vyprávěl Tchán když byl u výsadkářů těch svých 15 let že se jim na cvičení v rusku stávalo že se ty padáky neotevýraly a že tu techniku už pak jen zahrabávaly hlínou co výlétla okolo :lol: :lol: :lol:
A to si představ, že původní experimet byl "OSÁDKA V TECHNICE" dokonce jich pár z toho letadla i s lidima v technice vyhodili :shock:
Aproto se to zakopávalo ;) ;) ;)
bimbo
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 06 dub 2012, 12:51
12
Lokalita: Chomutov

Re: Fotky - Rusko

Příspěvek od bimbo »

Tady máte ty ruský webovky- je tam dost sovětské techniky na kochání. Doufám ,že sem to tam dal dobře- moc to neovládám. :oops: http://englishrussia.com/category/russian-army/
Odpovědět

Zpět na „Fotky“