Opel Blitz uprava Dak

Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 681
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od scoutT34 »

LK88 píše: 15 lis 2019, 19:12 Tak tyden jsem laboroval s elmodem 3to, zaver-celkem zklamani, vubec se nepodarilo pripojit k pc ani k jinemu pocitaci, zkousel jsem nove instal.driveru atd-nic, takze uzivatel.nastaveni zadne nejdou ani svetla, nakonec jsem rad ze to jede a zataci a brumla, kdyby nekdo mel typ co s tim -sem s nim, ale spis je to sajz, reklamaci nemam cas ani naladu..celkove elmod rev F S USB konektorem na redukci ...je k nicemu...mel jsem problem s nim i v panteru...
nemal som tu dosku v ruke takže nemám skúsenosť
ale chcem sa aopýtať
1. ake operačné systémy si skúšal ? WIN 7, WIN7, WIN10 ....
2. USB driver vidi ake porty ?
3. PC dosku ELMOD vidí ?
4. predpokladam ze ine ELMODY počitač vidí

ak mas WIN 10 prave pred cca 14 dnami boli updaty WIN10 a prestali fungovat nejake USB pripojenia možno je to spôsobené prave týmto
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Prave...mam Win 10 ...drivery jsem stahoval co nabizel elmod a i ze stranek driver tusim 201x nebo tak nejak silicon lab...
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 681
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od scoutT34 »

Nemáš možnosť to nainštalovať niekde na Win7 možno bude Elmod Ok len inštalácia na Win10 je problematická

Ja zatiaľ úspešne odolavam Win10 ahoj
Teraz sme mali problém pripojiť k synovmu pc s Win10 vysielač Horus X10 cez USB ako joystick na letecký simulátor a cez Google sme našli spôsob ako vrátiť naspäť stary ovládač pred aktualizáciou a potom sa to opäť rozbehlo
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od Ody »

pechy píše: 16 lis 2019, 13:32 Ody modul 3to nemá oddělena řídící a zvukové části vše je na jedné desce.
Nevyjádřil jsem se úplně přesně - 3to má oddělenou řídící a zvukovou část, každá má svůj samostatný port pro připojení Elmod Configuratoru, každá má svůj firmware, ale obojí je integrováno na jedné desce. Takhle je řešen např. i Elmod pro FAMO. Chtěl jsem jen říci, že mě šel připojit jen přes Elmod Configurator, ne přes Elmod App.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Zkusim sehnat nekoho s win 7 diky za reakce a tipy, jinak ano -deska ma dva sloty -na ovladani a druhy na sound...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Tak to mas kliku a nebo ja smulu nebo delam neco blbe :lol:
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od LK88 »

Tak po nejake dobe par fotek, vice mene hotoveho blitze , jen jeste nejake doplnky a dokoncit patinu, chtel jsem aby vse bylo schovane vcetne kabelaze, aby nic netrcelo a nevyselo pod autem atd, pod sudama v drevene ohradce je lipo 2s , jinak vse predelane na metr.zavity popr sroubek -matka vcetne flaku, Znaky natupovane prez sablonku, elektronika je pod kapotou a aby byla trochu chranena a podbehem nebylo vse videt vcetne chumlu dratu, okolo je udelany jakysi kryt z naimpreg.latky a sucheho zipu (takova omotavka) jeste dotahnout uplne jiz zacatou patinu a par doplnku....jinak mam radost ze mam tohle auto v minisbirce....jen tak pro zajimavost jsem si vedl zaznamy o financich ...vcetne nakupu auta , elmodu, prez spreje a figurky az po cin k letovani je to cca 22.000 Kc ....to jen tak okrajem co nas ty nase konicky dojej :-)

Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od PetrNC »

Krásný model .... ahoj ahoj
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od rmichalbarna »

Lado máš to moc pěkný!
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Opel Blitz uprava Dak

Příspěvek od Drake »

Láďo, je to fakt moc pěkný ahoj
Ještě jednoho Oplíka jako pojízdnou dílnu a dalšího jako cisternu na benzín a máš celou rotku ;) (Rota oprav techniky, nevím jaký je německý ekvivalent).
Odpovědět

Zpět na „Opel Blitz“