Představení

Vyřízené aktivace
Tom z Brna

Představení

Příspěvek od Tom z Brna »

Ahoj, je mi 49 let a po mnohaleté přestávce jsem se trochu vrátil k modelaření. Asi před dvěma roky jsem si pořídil první rc tank - Tiger od firmy Taigen. Chtěl jsem ho časem trochu upravit, aby to byl víc model než hračka a také aby zdolal i terénní překážky na zahradě. Postupně jsem tank začal předělávat podle příspěvků a fotek některých modelářů z tohoto fóra. Díky všem, kteří sem přispívají, za spoustu inspirace a návodů.
Teď už jsem s Tigrem hodně pokročil, a protože nemám vytápěnou dílnu, čekám na teplejší období, abych ho mohl stříknout a konečně s ním zase vyjet. Nedávno jsem pořídil ještě King Tigra od Tamiye a začal se stavbou a vylepšeními, takže mám na delší čas o zábavu postaráno...
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Tome !

Vítej v klubu stejně postižených ! Škoda, že ses už nepřihlásil dříve. Věděli bychom o tobě a mohl jsi přijít někam aspoň na "čumendu a pokec" ! R.R.R., 5.3.2020, čas: 11.11. hod.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení

Příspěvek od rmichalbarna »

Také tě vítám, a přeji aby jsi tu našel vše.
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Tom z Brna

Re: Představení

Příspěvek od Tom z Brna »

Ahoj, asi před týdnem jsem se pokusil registrovat na tomto fóru, poslal jsem i mail na mujtank.tym@seznam.cz. Bohužel zatím nebyl můj účet aktivován a nedostal jsem ani žádnou další zprávu. Na administrátora fóra se nejde dostat, hlásí mi to: Stránka pro kontaktování administrátora není k dispozici.

Pokud jsem něco při registraci udělal špatně, tak se omlouvám. 18 let mi bylo už dosti dávno, takže v tom by problém být neměl. Prosím někoho z vás o pomoc, nebo zprávu, jestli by ta registrace byla možná. Vzhledem k tomu, že mám podobné RC-tankové postižení jako zdejší členové, tak bych o účast na fóru velmi stál. Moc děkuji, Tom
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Tome !

Buď trpělivý, admin na tebe určitě nezapomněl ! Zítra dopoledne mu zavolám.

R.R.R., 12.3.2020, čas: 21.37 hod.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení

Příspěvek od Rudyn »

.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 13 bře 2020, 22:05, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Tom z Brna píše: 05 bře 2020, 10:46 Ahoj, je mi 49 let a po mnohaleté přestávce jsem se trochu vrátil k modelaření. Asi před dvěma roky jsem si pořídil první rc tank - Tiger od firmy Taigen. Chtěl jsem ho časem trochu upravit, aby to byl víc model než hračka a také aby zdolal i terénní překážky na zahradě. Postupně jsem tank začal předělávat podle příspěvků a fotek některých modelářů z tohoto fóra. Díky všem, kteří sem přispívají, za spoustu inspirace a návodů.
Teď už jsem s Tigrem hodně pokročil, a protože nemám vytápěnou dílnu, čekám na teplejší období, abych ho mohl stříknout a konečně s ním zase vyjet. Nedávno jsem pořídil ještě King Tigra od Tamiye a začal se stavbou a vylepšeními, takže mám na delší čas o zábavu postaráno...
Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení

Příspěvek od Rudyn »

Díky Vláďo ! R.R.R., 13.3.2020, čas: 22.06 hod.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Tom
Příspěvky: 4
Registrován: 05 bře 2020, 10:23
4
Lokalita: Brno

Re: Představení

Příspěvek od Tom »

Díky, pánové, přihlášení funguje. Až se potkáme na nějaké akci, zvu vás na pivo. ahoj Tom
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení

Příspěvek od rmichalbarna »

Snad nějaké budou!
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“