Pásy a Kola

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Pepin »

Dík.To zadýmování půjde dolu na 100%,ještě hledám předlohu do které tank upravím.
Zdraví Pepin
mysak949

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od mysak949 »

jo je fakt peknej ..akorat bych vytknul že pozdější verze meli i jinou velitelskou kupoli na veži.Podobnou co mel könig tiger cool
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Pepin »

Máš naprostou pravdu.Já jen čekám zdali se dohodnem na hromadné objednávce u asiateamu.
Tam ji mají cca 20euro.
Pepin
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Radek »

Viděl jsem dělat novou kopuli )pozdní verze na německých stránkách z papíru. Bohužel tam chlapec nedal žádné rozměry, což je škoda. Pokud se na nákupu nedohodnete viděl bych jako řešení vzít míry z nějakého modelu 1:35, přepočítat to na rozměry 1:16 a vyrobit z toho tvrdého papíru. Nezdá se mi ta výroba tak náročná.
Viděl jsem to tady:

http://www.rc-panzerketten-forum.com/wb ... apiertiger

Je to jen námět na zamyšlení, nikoho do výroby z tvrdého papíru nenutím!

Radek cool
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 217
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Tankysta »

Radku super namet na stavbu!

Tak jsem tady nato koukl a ne ze bych byl skrta nebo skrblik ale takova samo vyroba je cenove (zadarmo) lepsi nez sypat eura cca 20euro.
Kdys se takova papirovka pekne prolakuje tak snese i vodu a je pevnejsi. Na tancich od HL se da hodne dotvaret samo vyrobou. A to nejen z papiru.

Radku ale plne s tebou souhlasim s tim nucenim do postaveni kopule z papiru. Ale uz kdys si clovek spocita ze nez mu neco obednaneho dojde tak to chvilku trva. A za tu dobu je kopule davno na svete a zadax a ne treba jedna.
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/ Nové stavby Téčka
michal99

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od michal99 »

taky jsem neodolal Tigerovi /jedna z prvních verzí/ a nasadil kovové pásy a vytočil si kola /dural/, zatím je vše ve hrubé fázi "přestavby" - nedalo mi to a udělal jsem si kovovou vanu /nerez/!! co vy na to? původní plastová vana i s koly už neexistuje, převodovky jsou Tamiya a každé kolo je odpruženo zvlášť, jsem teď maximálně spokojený s jízdou venku /díky hmotnosti/...
Uživatelský avatar
Colombo
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 10 bře 2009, 10:10
15
Lokalita: Praha

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Colombo »

Tak vanu z nerezu a kola z duralu bych bral taky,ale nemám to kde vyrobit.Ta vana mně už taky napadla.
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od Barraka »

michal99 píše:taky jsem neodolal Tigerovi /jedna z prvních verzí/ a nasadil kovové pásy a vytočil si kola /dural/, zatím je vše ve hrubé fázi "přestavby" - nedalo mi to a udělal jsem si kovovou vanu /nerez/!! co vy na to? původní plastová vana i s koly už neexistuje, převodovky jsou Tamiya a každé kolo je odpruženo zvlášť, jsem teď maximálně spokojený s jízdou venku /díky hmotnosti/...
No tak to je moc hezký. Nemáš k tomu náhodou výkresy? Kdyby to chtěl někdo také vyrábět .
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Pásy a Kola

Příspěvek od LARS »

michal99 píše:taky jsem neodolal Tigerovi /jedna z prvních verzí/ a nasadil kovové pásy a vytočil si kola /dural/, zatím je vše ve hrubé fázi "přestavby" - nedalo mi to a udělal jsem si kovovou vanu /nerez/!! co vy na to? původní plastová vana i s koly už neexistuje, převodovky jsou Tamiya a každé kolo je odpruženo zvlášť, jsem teď maximálně spokojený s jízdou venku /díky hmotnosti/...
Tak pánové tomu říkám slušná práce. Klobouček dolů mistře !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
jan

tank

Příspěvek od jan »

ahoj chlapy na beami trade se vykašlete já mám tigra v max výbavě anastříkaný tankovou šedou ne modrou zavolejte si panu zajícovi v ph servisu číslo 602341117 tam seženete vše potšebné a i to co byste nikde nesehnali např.kovové výstuže do podvozku
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“