teplota řídicí jednotky

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

teplota řídicí jednotky

Příspěvek od kuba »

ahoj.mám HL tiger 1,16 bez kouře a zvuku.zatěsnil jsem podvozek pro jízdu v terénu, ale na těchto stránkách je vyfocená řj. s chlazením větráčkem.dost to dobře tomu nerozumím, protože jinde tady se zase doporučuje zatěsnit korbu i shora kvůli vodě a nečistotám.tzn.-má význam --honit-- uvnitř korby větráčkem vzduch, když se tam nedostane chladný čerstvý :?: nebo je dobré udělat sání a výfuky tanku s řj. v samostaném prostoru a skutečně chladit?na poli rc jsem začátečník, takže se raději zeptám.předem díky za odpovědi
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: teplota řídicí jednotky

Příspěvek od Barraka »

Ahoj, nevím přesně který obrázek máš na mysli, ale pravděpodobně nepůjde o chlazení jednotky, nýbrž o vylepšený kouřový modul - to se děla běžně z větráčků do PC.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
pajak7

Re: teplota řídicí jednotky

Příspěvek od pajak7 »

A kdyby to byl větrák řídící jednotky tak si nemyslím že by se někomu podařilo utěsnit tank natolik aby se tam horním dílem (ať už mřížkama na motor,nebo věží) nedostal vzduch.
Jde ve skutečnosti oto že větráčkem nic nezkazíš ale když bude jednotka špatně v Číně vyrobena jako se to stalo mě(všude po jednotce pokapaný cín) tak ti nepomůže ani lednice ;) ;)
kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

Re: teplota řídicí jednotky

Příspěvek od kuba »

díky chlapi.pouze jsem to popletl :oops: .super stránečky.omlouvám se a ještě jednou díky
Odpovědět

Zpět na „Poradna“