Erster Testlauf vom Minenräumgerät am AT-T

Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Erster Testlauf vom Minenräumgerät am AT-T

Příspěvek od Radek »

Co se technologie týče přiznám se, že nevím, ale pamatuji si, že jeden abgrejt technologie proběhl a musel jsem požádat znovu o přístup. GPDR je blbost a nic neřeší, na jedné straně se údaje musí ihned skartovat a na druhé nám chystají doklad, kde budeme mít a ukazovat, jestli jsme měli COVID, jestli jsme očkovaní kdejakému ouředníčkovi. GPDR se pořád živí spousta firem, kterým se nic nechce vyrábět a školí a školí.... Nevylučuji, že jim to GPDR zlomilo vaz, v Německu nelze říkat ani některé anekdoty, které tady u nás proletí, ani se nad tím nikdo u nás nepozastavuje.
Já si myslím, že někdo už nechtěl zaplatit prostor na serveru, nebo zemřel a ten zbytek mančaftu to odpískal. Němci mají několik dalších fór s touto tématikou, ale kvalitou se tomu prvnímu žádné nevyrovná.

Radek

LK88 píše: 20 kvě 2021, 09:37 ...tak to jsou asi silna slova o prop.fasismu....co ja vim, tak forum panzerketten za A bezelo na stare technoligii ,softweru atd bez aktualizaci a podobne a za B se dostali do problemu a GDPR...
Uživatelský avatar
Max
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 602
Registrován: 02 zář 2017, 14:16
6
Lokalita: Dobruška a okolí...

Re: Erster Testlauf vom Minenräumgerät am AT-T

Příspěvek od Max »

A má fórum panzerketten nějaké pokračování a nebo kde schází tamní uživatele??
"Papír snese všechno a proto vzniknul tento model".
CC-01 - 8x8 ~Tamiya ~. england Obrázek
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Erster Testlauf vom Minenräumgerät am AT-T

Příspěvek od PetrNC »

Asi žádné, nebo jsou někde na FB. Před pár lety právě při hysterii s GDPR to pro veřejnost vypnuli a muselo se žádat o členství, ale mně osobně už neodpověděli i když jsem tam měl pár příspěvků. Sleduji ještě toto fórum: www.rcpanzer.de, ale je "slabší" než panzerketten. Je to škoda, bylo to výživné fórum .....
Uživatelský avatar
Max
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 602
Registrován: 02 zář 2017, 14:16
6
Lokalita: Dobruška a okolí...

Re: Erster Testlauf vom Minenräumgerät am AT-T

Příspěvek od Max »

Děkuji za upřesnění.
"Papír snese všechno a proto vzniknul tento model".
CC-01 - 8x8 ~Tamiya ~. england Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Videa“