Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Modelář. výstava Hodonínský hrozen 2010.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj tankisté !!!

Kdo se budete chtít účastnit ježdění s tanky na předváděčce v Hodoníně dne 25.9.2010 dejte vědět. Více najdete na: http://www.kitclubhodonin.cz.tl/Hodon%E ... n-2010.htm

Rudyn
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Modelář. výstava Hodonínský hrozen 2010.

Příspěvek od pajak7 »

Rudyn píše:Ahoj tankisté !!!

Kdo se budete chtít účastnit ježdění s tanky na předváděčce v Hodoníně dne 25.9.2010 dejte vědět. Více najdete na: http://www.kitclubhodonin.cz.tl/Hodon%E ... n-2010.htm

Rudyn
Chalani nemohli by jste udělat ten hrozen někde u Hradce Králové to by ještě šlo ale každý měsíc jezdit po republice to je fakt vyčerpávající

:lol:

:oops:



;)
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Modelář. výstava Hodonínský hrozen 2010.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Pajaku.

Kdyby to bylo u Hr. Králové tak už to není ten Hodonínský (tady se říká Hodonský) hrozen. Mělo to být údajně mistrovství republiky ale jak to dopadlo (nedostatek sponzorů ?) to nevím.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od Rudyn »

Výzva pro tankisty nejen z Moravy !!!

Ahoj kluci. Kdo přijede 25.9.2010 (sobota) jezdit s RC tanky na výstavu do Hodonína ? Jsou zváni všichni, nejen Moraváci !!!
Více na : http://www.kitclubhodonin.cz.tl/Hodon%E ... %E1nka.htm
Je zde pouze pro nás v přízemí připravena jedna velká místnost na jezdění (sál o rozměrech cca. 15 x 10 metrů, na podlaze je lino). Když bude pěkně, můžeme jezdit i venku. Občerstvení je připraveno a pro nás zcela zdarma. Samotná model. výstava probíhá v prvním patře. Náš prostor v sále má ohraničení pro jízdu i pro diváky. Nikdo nás nebude rušit, nebo nějak otravovat. Fotky z minulých Hroznů jsou na stránkách v odkazu výstavy. Model výstava se soutěží je mezinárodní (Slovensko, Rakousko).
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 04 zář 2010, 09:33, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od baca »

No nechci nic slibovat,ale jel bych.To už budu podpantoflák,tak by se to dalo prosadit. 8-)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od sakulajda »

Hodonín mám blíž jak do Práglu a oto víc mě mrzí že budu ještě pořád na dovolené :(
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
baca
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 676
Registrován: 12 bře 2010, 20:50
14
Lokalita: Ořechov

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od baca »

sakulajda píše:Hodonín mám blíž jak do Práglu a oto víc mě mrzí že budu ještě pořád na dovolené :(
Vem to přes Hodonín,at tu dovču řádně zakončíš. cool
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od sakulajda »

baca píše:
sakulajda píše:Hodonín mám blíž jak do Práglu a oto víc mě mrzí že budu ještě pořád na dovolené :(
Vem to přes Hodonín,at tu dovču řádně zakončíš. cool
dovča mi končí až 1.října a na odskočení je to hóóódně daleko
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od Rudyn »

Zdar Baco.

Vem klidně i svoji polovičku. Bude se mít na co koukat a když bude venku pěkně může si i projít rodné město T.G. Masaryka: http://www.hodonin.ic.cz/Start-Mapa.html
Hodonín má i lázně a pokud máte někdo problémy s pohybovým ústrojím vřele doporučuji jodovou koupel. Ze stejné oblasti mají hloubkový vrt i lázně Lednice, okr. Břeclav.
Jinak předběžně slíbil účast Milan a Jara Gaži tam bude i jako porota na výstavě.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Hodonínský hrozen 2010 - model. výstava.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj kluci tankistický.

Kdo dál si přijede zajezdit a pokecat ? Vůbec se nestyďte, jsou pozváni všichni. I ti, co ještě nemají tanky vypiplané (já patřím mezi ně, však kluci ví) !!! Mluvil jsem s Radkem tankystou z Brna (zatím stále nemá internet, kontakt na něj je pouze přes telefon) bohužel nemůže.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Hodonínský Hrozen“