Představení

Vyřízené aktivace
Dominik15
Příspěvky: 3
Registrován: 22 kvě 2022, 20:25
1
Lokalita: Ústí nad Labem

Re: Představení

Příspěvek od Dominik15 »

Tak pro ty, co nesmírně láká dozvědět se o mě víc (a ne na seznamce...) Věk: 26, Model tanku: Tiger (pozdní verze), Koníčky: Kamiony, četba a vojenská technika (technika obecně), Zaměstnání: Lékárník, Obvod v pase: cca 110cm, Oči: hnědé atd atd :D
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Představení

Příspěvek od LK88 »

Hele , me to treba vubec nelaka- ale prijde mi to normalni a v poradku v kazde spolecnosti nebo spolecenstvi , predstavovali jsme se tady vzdycky vsichni,nevim proc by se to melo dit jinak....prijde mi to slusne a prirozene
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Představení

Příspěvek od Jarin »

Tak až třeba budeš mít čas můžeš tady ukázat svůj model jak tady bylo zvykem se se svými modely pochlubit.. A nemusíš se hned všeho chytat :D Forum je od toho pochlubit se svojí prací ale to je na tobě...
Kingtiger Sd.kfz. 182
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 467
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Představení

Příspěvek od kremak432 »

Jestli máš obvod pasu 110 nebo 150 je zde asi každému vcelku jedno, že máš hnědé oči jsem si v Aue ani nevšimnul. Láďa měl spíš na mysli jestli už jsi modelařil dřív, nebo jestli Tiger 1 je Tvůj první model jako takový v Tvém životě apod............
Jinak co by mne zajímalo je, jestli se svou skoromanželkou opravdu pojedete na svatební cestu do perlového zálivu na ostrově Oahu?????????
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Představení

Příspěvek od Drake »

Ježkovy voči.......nakašlat na nějakej Perlovej záliv nebo co.....když už tam člověk jede tak jedině kvůli tomuhle:Obrázek
Můžu doporučit je to neuvěřitelná krasavice.........nějakej záliv, to stačí zajet do Chorvatska.
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 499
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Představení

Příspěvek od romann »

ahoj
pri navsteve lode treba ist pozret aj do kuchyne ci tam nahodou nebude pri hrncoch chief petty officer casey ryback :) :)
Obrázek
pripadne vylet k moru kde je nieco mensie a blizsie : destroyer velos v grecku,
Obrázek
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Představení

Příspěvek od hranicak11 »

Jarin píše: 29 kvě 2022, 09:58 Takže jak v naší vládě, pravidla snad platí jen pro někoho? Každý ho osobně neviděl a i ostatní zajímá co staví a tak. Takže jestli s tím má někdo problém měl by si pravidla pročíst než tu něco napíše. admin to napsal dost výstižně Bídné... :D
Tebe už si také chlape nepamatuji, tak doufám že dorazíš do Kabel, ať se mužem pokochat. 😉🤪
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“