KV 2 Čína

Odpovědět
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Už se těším
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,dnes poslední zboží z EU zbývají 2 balíčky a tank z Číny.Figurka velitele a řidiče,nějaký hutní material,určitě se bude na něco hodit(pásovina,vinkl a tyčky)
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,dnes mi psali,že tank z Číny budou clít a chtěli doplnit nějaké údaje takže za pár dní by mohl být doma.Měl bych takový dotaz,oKVčkách toho moc na foru nenítak bych byl vděčný za jakoukoli radu na co si dát pozor,co je problémové a podobné postřehy.Dojde plastový HengLong s kovovýma pásama,napínacím a hnacím kolem,mám připravenou kovovou vanu,kovové pjezdové kola s ložiskama a kovové kladky.Elektronika verze 7,0,tu nechám.Díky za jakoukoli radu
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od sakulajda »

mam KV v plastu - jezdi a jezdi a jezdi (rusky duracel :)) )
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od Radek »

Mám také KV-1 s plastovými pojezdovými koly a kovovými pásy a kovovými hnacími a napínacími koly. Je pravda co píše kolega dole, jezdí a jezdí. jediný problém jsem si vyrobil sám tím, že jsem jezdil ve štěrku a odrovnal hnací kola.
Úplný nezmar je T-34, co ta už vydržela je neuvěřitelné.

Radek


sakulajda píše: 28 čer 2022, 22:32 mam KV v plastu - jezdi a jezdi a jezdi (rusky duracel :)) )
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,dneska mě konečně došel KV-2,zdržovali to celníci,pořád chtěli něco doplňovat,myslel jsem že budou chtít aji velikost bot,nakonec mě vypočítali 1650Kč clo a daň,zdanili mě snad aji slevu.Jak bude chvilku čas tak ho zprovozním,odzkouším a začnu řezat a předělávat.Kvalita heng long je podstatně horší než Tiger od taigenu,ale aspoň mě nebude líto do toho říznout.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

ahoj,tak toto je ten můj polotovar,teď jenom najít čas a začít řezat a dotvářet k obrazu mému
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,včera jsem po 15 letech musel nechat uspat pejska tak abych se odreagova jsem se vrhl na tank.Zprovozněný,odzkoušený,aji na naprogramování na nejmenší rychlost dost rychlý,jinak vše funkční.Základní rozborka začala,myslím že se mi ho podaří dát k obrazu svému.Převodovky jsou hrůza-(až 2mm podélné vůle hřídelí)asi vyměním za jiné.
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od Radek »

Tak jak se na to dívám jedním okem napoprvé, má to kovový tuning. To znamená kovové pásy, kovová napínací a kovová poháněcí kola dokonce to má kovová ramena pojezdových kol. Takže podvozek z těch lepších, nevím jaké jsou převodovky, ale předpokládám že budou se železnými ozubenými koly. Tady bych viděl rezervu vyměnit je za lepší (4:1 nebo 5:1). Řídící systém je 7.0, to znamená něco daleko jiného než nabídne některá ze starších verzí. Jen trochu vady na kráse je, že má jen dva zvuky.
Budu sledovat, co se z toho pod Tvýma rukama vylíhne.

Radek. puffy
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: KV 2 Čína

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj, mám připravený díly Taigen, kovový trup, pojezdové kola a kladky kovové s ložisky, dneska mi došly napínací a hnací kola a pásy Taigen, protože ty pásy byly vetche a spojené jen na háčky.Co jsem zkoušel tak tam pasuje převodovka 5:1 z Tigra
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“