Torro Panther Ausf.G

Moderátor: sakulajda

Odpovědět
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Lokalita: Senec

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od otto »

Tak ten Panther je nadhernej. Doufam , ze jednou to tak svedu taky ahoj
Drake
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Lokalita: Kyjov

Příspěvek od Drake »

Kamarádi, japonce mám hotového a tak dumám nad dalším projektíkem, zatím nechci zakládat další vlákno tak se zeptám zde. Hodně přemýšlím co za základ na budoucí tank použít, mělo by se jednat o přesný stroj k určitému datu na území moravy. Chci se s tím pohrát, mám knihy a spoustu podkladů, ale.......prostě přemýšlím jestli základ vzít stavebnici Tamiye nebo koupit raději na RC.tank díly a bastlit si ho doma sám, což by bylo i u té tamky. Nicméně jde o ten základ (vana, pojezdové ústrojí, pásy převodovky, korba). Zajímal by mě váš názor, konkrétně by mělo jít o tank Kingtiger s věží fy Henschel. Nebude to žádný kobercový lux a povaleč tudíž by měl něco vydržet a jak tak jezdím s Typem venku tak mám jisté pochybnosti o odolnosti Tamiya plastových pásů a pojezdového ústrojí v terénu a písku. Můžete sem prosím Vás hodit své názory a poznatky týkající se hlavně podvozků fy Tamiya jako má Panther/Kingtiger/Tiger? Byl bych Vám za postřehy hodně vděčný.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Lokalita: Dolní Kounice

Příspěvek od sakulajda »

no, co sem videl jak mrst najezdil za ty leta s tamkou, tak bych se toho nebal, spis naopak
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Lokalita: Tábor

Příspěvek od Machip »

Teď je na aukru tamka sice postavena jako statika ale na prodej ideal na bastleni
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Lokalita: Tábor

Příspěvek od Machip »

Tak se musím opravit king je snad po 2 měsících prodanej teď už tam zbejvá jen tiger 1
Drake
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvek od Drake »

Pánové, tak jsem po měsíci rozbalil balík co mi přišel z RC.tank.de a můžete se těšit na přestavbu mého starého Panthera. Zítra pokud dojdu rozumě z práce (za světla) tak se pokusím nafotit všechny díly co mi přišly. Jedná se o kovovou vanu jakou mám na novějším Pantheru, komplet sada kol s gumovou bandáží, osvětlení, maketové přední střeliště a nějaké další drobnosti. Část věcí jako pásy, hnací a hnané kola, převodovky a mechanismus otáčení věže použiju z původní korby. Trochu mě mrzí že zadní čelo díky těsnému balíku přišlo poškozené, ale stejně pokud to bude možné tak použiju původní z plastové vany. Ještě mi zbývá vyřešit zákluz a elevaci kanonu, na řešení jsem se díval u Ivana.....v práci si zkusím nakreslit ve Varicadu křivky a uvidím jestli se dám touto cestou.
Drake
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvek od Drake »

Koukám že uplynulo už šest měsíců od doby co mi leží díly na starýho Panthera v krabici :lol: No předvčerejšky a dneska jsem trošku zabral šponu a mám prakticky hotovou korbu s pojezdovýmy koly, defacto přijde jen blátíčko, ale to až na celý tank. Teď je mi líto rozebrat a řezat svůj starý Panther (první tank). Mám do toho říznout nebo ne? cool
Obrázek
Obrázek

Zde foto na starém, plastovém podvozku s elektronikou RX-18, starej vojenskej rozum radí.....co funguje do toho nevrtej (Shodli jsme se i s Bolkem :lol: ) Ale zase nová korba hotová, elmod nachystanej........sakra dilema. Vyhraje lenost nebo kreativita 8-)
Obrázek

Zde mladší bráška.......starouš by měl vypadat s novou korbou, s modelovým předním střelištěm a dalšími novými doplňky ještě lépe......a hlavně bude mít místo airsoftu zákluz a záblesk........
Obrázek
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Lokalita: Hodonín

Příspěvek od milan 88 »

Důležité je první řez pak už to musíš dodělat a věřit že to bude jenom lepší
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Panther“