Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Drake »

Vítku, smekám ahoj Zatím se mi to moc líbí a budu pak čerpat inspiraci 8-) Jinak škoda že jsi si nekoupil MIGovi barvičky, dělá také tématickou sadu pro Američany. Vallejovky nejsou špatné dělal jsem s nimi roky, ale pomalinku přecházím na MIG, s airbrushem se mi s nimi pracuje mnohem lépe.
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Radek »

Nemám stříkací pistoli a kompresor, dobrou zkušenost jsem udělal se spreji od Tamyia. Jsou dražší, ale zatím se mi nic neloupe a drží i barva na barvě. Vím, že toto řešení je nouzovka, ale každý nemá hned celé vybavení.

Radek
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vítek »

Drake píše: 21 črc 2022, 08:48 Vítku, smekám ahoj Zatím se mi to moc líbí a budu pak čerpat inspiraci 8-) Jinak škoda že jsi si nekoupil MIGovi barvičky, dělá také tématickou sadu pro Američany. Vallejovky nejsou špatné dělal jsem s nimi roky, ale pomalinku přecházím na MIG, s airbrushem se mi s nimi pracuje mnohem lépe.
Díky díky, pár barev od miga mám taky, ale chtěl jsem ať je tam více barev co Amíci používali a taky to bylo 530 za asi 8 barev, takže mi to vyhovovalo :D



Ale jinak jsme se moc nepochopili, já nechtěl vědět jak pracovat s pistolí, nebo že sprejem to jde taky, ale potřebuju poradit jak to mám vystínovat a jak si vyhrát s odstíny :D
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Drake »

Mnoooo v tomhle určitě poradí Hraničák, nedávno barvil Stuarta a má to moc pěkně udělaný. Nebo koukni na youtube kanál MIGa Jimmeneze, určitě tam bude mít i barvení americké techniky. Já bych mohl poradit až budu barvit Shermana 8-)
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od hranicak11 »

Bude to moc pěkný a poctivě udělaný Jeep.
Viděli jsme v Lužné a musím smeknout ahoj 👍 ahoj parádní!!!
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vítek »

Díky díky, dám sem pár fotek jak jsem pokročil, schválně jsem to tajil abych to ukázal až na Lužné :D sice jsem si moc nezajezdil, protože jsme společně zjistili že mezi zuby v rozvodovce není žádná vůle.

Zapomněl jsem fotit výrobu zadního koše, ale asi v tom není žádná věda ;)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vítek »

Tak převodovku jsem upravil a už chodí o hodně lépe než před tím, a taky jsem do Jeepa koupil nový přijímač od frsky - x4r. Teď už to jen nějak narvat do karoserie.

Rajče opět nespolupracuje a nechce se do něj nahrát fotky, takže ji sem dám jindy.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vítek »

Tady jsou ty fotky

Obrázek

Obrázek
Ty kabliky už jsem trochu zredukoval, ale je tam toho pořád moc.
Vodic 3tr
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 14
Registrován: 02 pro 2020, 09:09
3
Lokalita: velky biel

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vodic 3tr »

Zdravím zo slovenska .Pekne sa vám podaril ten váš. opancierovani Willis .Vidim ze napravu z minikravleru ste upravoval. Ale inac ste sneho zrejme nepoužili nič iné.Ja mám doma tiež tuto stavebnicu zaklad je us zlepeni teras by som sa chcel pustiť do podvozku len sa mi nedarí zohnať takí malí motorcek respektíve rozvodovku na kardani.Mvozem mať otázku aki je to motorček z rozvodovkou? Ďakujem za odpoveď Dušan.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Jeep Willys Z Týna nad Vltavou

Příspěvek od Vítek »

To je super, bude další Jeep :D motorek je tam z obchodu laskakit.cz s 500 ot/min
Odpovědět

Zpět na „Jeep Willys“