Jeep 1:6

Nejen RC. Jiná měřítka atp.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od Jarin »

Krásný kousek, škoda že se nedělá i něco podobného z německé strany třeba kýbl nebo schwimm
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,dneska mě došly 2 baterky a ochrané pouzdro,v pátek večer nabiju a pokud bude v sobotu dobré počasí,tak Jeepa oživím a odzkouším,potom se vrhnu na předělávání a drobné úpravy
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od Drake »

Ahoj Milane, já bych měl být už příští výkend doma, tak můžem s Jeepama udělat výlet, určitě by s náma vyrazili i další majitělé legendárních vozidel ahoj
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Drake píše: 24 lis 2022, 13:40 Ahoj Milane, já bych měl být už příští výkend doma, tak můžem s Jeepama udělat výlet, určitě by s náma vyrazili i další majitělé legendárních vozidel ahoj
Ahoj Martine,to je blbý já mám volo teď,příští výkend mám pohotovost a volno budu mít až 10,11 prosince.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od Rudyn »

milan 88 píše: 24 lis 2022, 18:59
Drake píše: 24 lis 2022, 13:40 Ahoj Milane, já bych měl být už příští výkend doma, tak můžem s Jeepama udělat výlet, určitě by s náma vyrazili i další majitělé legendárních vozidel ahoj
Ahoj Martine,to je blbý já mám volo teď,příští výkend mám pohotovost a volno budu mít až 10,11 prosince.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zdarec klucí!

Tak se domluvme na toho 11.12.2022. Místo setkání: Pánov, jako posledně.

R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,dneska jsem dojezdil ještě než jsem začal,dal jsem baterky zapl,spároval a zapoměl jsem,že jeep není tank a je rychlejší.Stál na stole,nechtě jsem brnkl do plynu a proletěl do regálu s nářadím,praskla páka od serva řízení,takže vynucená pauza,už je objednaná nová-kovová-z rc profi.zatím zkusím předělat novou elektriku na světla.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,tak jsem se pustil do těch světel,vše podle návodu odpojeno a zapojena jednotka a kabeláž,jednoduché,po zapnutí žárovky blikaly jak vánoční stromeček a nereagovalo servo zatáčení.Zapojeno do původního stavu,vše OK,baterku jsem prohnal do skladovacího stavu a budu to zkoušet někdy později vklidu než abych narychlo něco sprasil.
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

Ahoj,začínám být na****** z čínských bratrů,poprvé dvakrát zrušená objednávka na Jeepa-ztracené dva měsíce,podruhé zrušená objednávka na vojáka-ztracený měsíc,druhý zatím v pohodě.Objednaný voják u nás,o 900 dražší,ale bez cla a daně takže cena stejná,za 4 dny doma,dneska došel.Večer zpráva-druhý voják z číny zrušený takže počkám na peníze a objednám taky u nás.Ještě mě došla knížka,je to takový stručný průřez Jeepu a nějaké fotky.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
GhostSlawa
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 50
Registrován: 12 říj 2015, 13:35
8
Lokalita: Kralupy nad Vltavou

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od GhostSlawa »

Ohledně těch baterek tak ten liposafe pytlík není moc dobrej. Já osobně mám ještě navíc baterie v bedně od nábojů M16.

Jinak jak se s tím jezdí ? Co ta elektronika ? Je to dobrý nebo by chtělo vyměnit za lepší ?
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Jeep 1:6

Příspěvek od milan 88 »

GhostSlawa píše: 03 pro 2022, 12:13 Ohledně těch baterek tak ten liposafe pytlík není moc dobrej. Já osobně mám ještě navíc baterie v bedně od nábojů M16.

Jinak jak se s tím jezdí ? Co ta elektronika ? Je to dobrý nebo by chtělo vyměnit za lepší ?
Ahoj,jízdu jsem ještě nevyzkoušel kromě toho,že jsem nechtě zavadil o plyn a JEEP proletěl ze stolu regálem s nářadím a přerazila se páka od serva(už došla nová)takže zatím nevím.Někdo jezdí tak jak je,někdo má předělané,já bych chtěl oživit modul na světla_má fungovat bez jakýchkoliv úprav-mě se to napoprvé nepodařilo,takže někdy k tomu sednu a budu v klidu přepojovat.Na relax ježdění by to mohlo stačit,spíš se věnuju drobným ůpravám detajlů,nový lak apodobně aby to vypadalo víc realisticky a ne jak hračka
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely“