Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz - zvuk - koupě

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morfeus70
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 13
Registrován: 20 lis 2019, 06:15
4
Lokalita: Cheb

Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz - zvuk - koupě

Příspěvek od Morfeus70 »

Ahoj všem ještě jednou, předem se omlouvám, chtěl jsem upravit nadpis svého předchozího příspěvku, abych nemusel vytvářet nový, nějak mi to ale nešlo.

Nakonec jsem se rozhodl tank ponechat a trochu jej ještě vylepšit. Měl bych dotaz ohledně zvuku a celé elektroniky. Nechci nic drahého, stejně tank bude zábavou jen pro mne a dcerku, ale chtěl bych trošičku lepší než-li mám nyní. Doporučíte mi prosím něco ? Ale komplet, ať pak nemusím složitě ještě shánět další a další věci ? U fotografií je vidět to co mám nyní. Chtěl bych vypínat a zapínat kouř z ovladače, měnit hlasitost zvuku z ovladače atp.

ty fotografie elektroniky co je nyní v tanku je zde https://numlik.rajce.idnes.cz/

A nebo kdyby měl někdo na prodej, komplet, bylo by to super.

moc děkuji všem za rady a pomoc
Naposledy upravil(a) Morfeus70 dne 02 čer 2023, 22:05, celkem upraveno 2 x.
Petr Krist
Cheb
tel. 606622437
email: petr.krist.04@gmail.com
Machip
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 214
Registrován: 01 led 2018, 18:55
6
Lokalita: Tábor

Re: Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz - zvuk

Příspěvek od Machip »

Mám tk 6.1 s myslím ta má možnost zákluzu a elevace servem a je super už ta umí vše co vyžaduuješ a pro mě ideálně blbuvzdorná jednotka.
joge
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2023, 19:19
1
Lokalita: Senica, SVK

Re: Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz - zvuk

Příspěvek od joge »

Mám TK 6.0s. Na zvuku je dosť počuť slučku. Osobne mi to nevadí. Jediné čo mi vadí je plechový hrkot toho reproduktora. Tam by som poprosil majstrov tunajších o radu. Inak na behanie okolo komína s dcérkou to úplne stačí. Funkcií má tá jednotka dosť a za rozumný peniaz.
Uživatelský avatar
Morfeus70
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 13
Registrován: 20 lis 2019, 06:15
4
Lokalita: Cheb

Re: Tank Tiger I raná verze 1:16 Torro 2.4GHz - zvuk - koupě

Příspěvek od Morfeus70 »

Ahoj všem, neměl by někdo zájem o plně funkční komplet .... ovladač, základní desku a repro (dle prodejce na RC tank.de se jedná o Taigen v1). Dával jsem novější verzi, tak tuto prodávám. Dále nabízím kovové nepoškozené převodovky s motory. Obojí je z tanku 1/16 Tiger I raná verze. Cenu v případě zájmu prosím nabídněte. Jinak pokud by někdo potřeboval, poskytnu zdarma kovová ramena (mě taktéž při mém začátku tyto zdarma zaslali někteří zde přítomní kolegové). Koupil jsem dvě sady nových zesílených ramen. Pokud by měl někdo zájem, tak buď osobně, nebo přes Zásilkovnu.

https://www.rajce.net/a18551883
Petr Krist
Cheb
tel. 606622437
email: petr.krist.04@gmail.com
Odpovědět

Zpět na „Poptávka“