For Model 2024, Olomouc

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1278
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
11
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od Ivan »



https://www.flora-ol.cz/akce/for-model-2024

Cituji Romana:

Zdravím všechny , dnes jsem obdržel od pořadatele oficiální org. pokyny a posílám tedy slíbené organizační info pro Vás. Díky všem co odepsali a nahlásili účast/neúčast - kdo nestihl tak ještě rychle napište.

Umístění a uspořádání naší expozice by mělo být stejné jako minulý rok , vybavení zázemí ,množství hlíny a písku taky stejné i když nás bude o něco míň , ale nechali jsme to tak. S Michalem a Romanem Bočkovými je předjednáno zapůjčení silnic a dekoračky jen s nimi ještě doupřesním co krom zeleně by se ještě hodilo půjčit a prostřednictvím dopravy pořadatele který se nabídnul pomoci s dopravou- vyzvednout a dovézt.
Já budu v Olomouci už od středy , abych mohl převzít a složit dovezené silnice a ve čtvrtek převzít naši plochu s expozicí , karty a vjezdy , když vyjde čas tak udělám nějaké foto a dám do mailu pro představu.
Telefon na mne pro stav nouze je 604 289408 jelikož možná nemám všechna vaše čísla uložena , tak když nevezmu telefon tak písněte SMS . Kdo vyjímečně přijíždí mimo hlavní čas srazu musí být trpělivý a počítat s případnými problémy s nájezdem do areálu kde již bude pohyb návštěvníků a parkováním.
Ideální čas ranního příjezdu je každý den Pá - Ne mezi 7:30 až 8:00 pavilon se otevírá v 8:00 , kdo přijedete o něco dřív vyčkejte , já budu s kartami na vstup a vjezd u registrace a budu vám je rozdávat.
V pátek začínáme v 8:00h srazem pátečních účastníků a rozdělením vjezdových karet u bočního vjezdu za pavilonem A , s následným navezením a složením věcí do pavilonu a přeparkováním aut na parkoviště mimo areál. Následuje příprava plochy, silnic a staveb a pak v pohodě v průběhu pátečního dopoledne dostavění a doladění expozice při ježdění.
Další dny SO+NE opět stejné časy začínáme v 8:00h srazem účastníků a rozdělením vjezdových karet u bočního vjezdu za pavilonem A , s následným navezením a složením věcí do pavilonu a přeparkování. Následuje úklid a příprava plochy a pak už v pohodě ježdění. V neděli odpoledne akce končí cca. v 17h a prosím všechny co se mohou hodinku zdržet o pomoc při balení, nakládce věcí a úklidu expozice po skončení akce ať na to nejsme sami.
Mapku s vyznačením místa vjezdu s registrací a parkovišť pro následné odstavení aut přikládám společně s instrukcemi pro vystavovatele které jsem dostal .

Já letos budu zase opět víc organizovat a taky pomáhat Petrovi s vláčky aby na to nebyl sám , tudíž sebou moc modelů neberu a budu se víc věnovat železnici. Modelářů i modelů přihlášených na akci je letos míň vzhledem k souběžně probíhající akci v Čechách , ale o to bude větší pohoda a klid na ježdění .Vcelku slušně se podařilo dát dokupy zdravé jádro účastníků rozdělených do všech tří dnů , za což děkuji všem co jedou i v pátek a neděli a případně i pomůžou s přípravou a úklidem.

Ještě jednou díky všem co se přihlásili a přijedou a díky i těm , kteří alespoň odepsali a dali vědět že se nemohou zúčastnit a budeme se těšit že jim to vyjde příště.
Kdo jste nestihli , nebo zapomněli se přihlásit tak dejte ještě rychle vědět můžu Vás ještě dopřihlásit a přihlášené ještě obešlu dalším mailem se seznamem účastníků ať víte s kým se potkáte a jaké lihoviny si na kamarády připravit :-)

Díky všem a budu se těšit na fajn poježdění Roman



Účastníci zájezdu

Ivan+1
PetrNC
Naposledy upravil(a) Ivan dne 15 bře 2024, 13:02, celkem upraveno 3 x.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od PetrNC »

ForModel je fajn akce, trvá tři dny a je tam z modelářského "světa" téměř vše.

Bohužel se tam dosud nesešel dostatek tankistů s "nárokem" na vlastní předváděcí plochu, takže se dělí o plochu s kamiony a stavebními stroji .....
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1278
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
11
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od Ivan »

Ahoj.
For model se blíží.
Dostal jsem oficiální pozvání od Romana a někteří z vás určitě také.

------------------
Zdravím všechny v dalším novém modelářském roce.

Jak už jste mnozí zaznamenali je již nějakou dobu avízo na letošní FOR MODEL 2024 .

Jsme opět srdečně zváni pořadatelem a plochu pro naši expozici již máme dojednanou a potvrzenou včetně hlíny , písku i elektřiny. Letos se akce termínově potkává s jinou podobnou akcí tudíž se příprava a organizování trošku protáhlo jelikož nastal problém se zajištěním a hlavně dopravou silnic bez kterých by to nebylo ono.

Teď ještě průběžně dojednáváme organizační podrobnosti ohledně časů přípravy plochy , příjezdů , vjezdu a parkování tak , abych Vás mohl následně obeslat podrobnými instrukcemi.

Letošní FOR MODEL na výstavišti Flora Olomouc, se uskuteční ve dnech pátek až neděle 22. – 24.3.2024 tradičně opět v pavilonu A . Dejte prosím informaci k Vaší účasti či neúčasti odpovědí mailem i v případě , že se nezúčastníte.

Všechny na které mám kontakty jsem opět jako každý rok obeslal tímto mailem s pozvánkou a pokyny pro přihlášení a budu rád , když začneme s přihlašováním, tak aby jsme dali do kupy seznam možných účastníků na všechny tři dny akce. Jako vždy bych rád požádal a upřednostnil ty , kteří se mohou zúčastnit více dnů , nejlépe všechny tři dny a v rámci možností pomoci i s přípravou "před" a následným úklidem "po" akci.


Zájemci o účast prosím zašlete na můj mail tak jako vždy - počet a jméno / jména účastníků , dny ve které se uvažujete zúčastnit a SPZ/RZ auta pro vystavení vstupů. Nezapomínejte , že krom svého nicku nebo přezdívky máte i civilní jméno , stejně jako i "manželky-dcery a synové "

Když připíšete i stručně přehled modelů které berete se sebou budu rád , líp se nám bude organizovat pohyb na ploše , práce a vytěžování nenasytných přepravců. Pamatujte prosím , že naše plocha je určena hlavně pro ukázněné pohodové modely v měřítcích cca. 1:16-13 .

Budeme se na Vás všechny těšit a hned začátkem příštího týdne Vám oznámíme bližší organizační pokyny a podmínky konání akce, nebo info pokud by se cokoli změnilo - či rušilo a uděláme vše pro to , aby jsme se jako modeláři mohli zase potkat a zajezdit k plné spokojenosti a radosti.

Zatím předem díky všem co se opět zúčastní po všechny tři dny a budu se těšit . Roman
------------

Zdá se, že je dobré poslat potřebné info přímo Romanovi (rotruck@email.cz).
Možná bychom sem mohli pro naši vlastní informaci uvézt, kdo vlastně pojede.
Naposledy upravil(a) Ivan dne 15 bře 2024, 12:49, celkem upraveno 2 x.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od PetrNC »

Zdá se, že je dobré poslat potřebné info přímo Romanovi (rotruck@email.cz).
Možná bychom sem mohli pro naši vlastní informaci uvézt, kdo vlastně pojede.



Ahoj,

budu tam všechny tři dny a Romanovi jsem se nahlásil.
rotruck
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 53
Registrován: 29 pro 2017, 16:19
6
Lokalita: Boskovice

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od rotruck »

Zdar chlapi , díky za zveřejnění zde na foru, Letošní ForModel se koná pátek až neděle 22. – 24.3.2024 a jelikož se tento rok termínově potkává s jinou RC Truck akcí v čechách tak by mohl být i klidnější a pohodovější díky menšímu počtu RC účastníků, jelikož kluci co to mají spádově blíž do čech tak jedou tam. Každopádně v sobotu jako vždy bude nejvíc účastníků na place - pátek a neděle bude pohodovější. Kdo by tedy chtěl přijet dejte vědět , pátku a neděle se nebojte určitě nebudete sami a bude s kým pojezdit a dát řeč. V Olomouci jsou tři luxusní vojenské ubytovny - tak kdo si chce oprášit stará léta tak může vyrazit do pole na všechny tři dny.
Hoďte tady řeč a domluvte se , nebo písněte na rotruck@email.cz
Jako každý rok budu počítat i s pláckem pro tankisty a u Petříkova nádraží zase nachystám koberec 4x4 pro polní letiště a soustředění obrněných sil s případnou možností rozšíření po celé šířce , tak doufám že ho konečně využijeme ať tam Ivan není sám :-)
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 250
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od david742 »

Pane kolego,
V roce 2021 jsme Vaši prosbu vyslyšeli.
Urazili jsme přes dvě stě kilometrů tam a pak zase zpátky, abychom se dozvěděli , že to je prostor pro stavební stroje a kamiony a tank tam nemá co pohledávat.
Dopředu jsem Vás informoval s čím přijedeme .
Kdyby jste se obtěžoval mi sdělit , že na vašem písečku se nesvezeme , tak bych si vzal buď vlastní tankodrom , nebo ušetřil čas a cestu a nikam nejel.
Jen , aby jste se nedivil, že je tam Ivan sám.
Pane kolego. ahoj
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1278
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
11
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od Ivan »

Oficiální pozvání jsem uvedl v prvním příspěvku.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1278
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
11
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od Ivan »

Ahoj.
Výstava For Model Olomouc byla skvělá.
Vzhledem k dalším akcím ve stejný den, kterých se několik kanioňáků zúčastnilo, nebyl náš plácek tak přeplněný. Vládla naprostá pohoda.

Na výstavě bylo opravdu "na co koukat". zase vše perfektně připravené.
Díky organizátorům a našemu Romanovi.
Zde fotky

https://www.rajce.idnes.cz/dragonstanks ... omouc-2024
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: For Model 2024, Olomouc

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj,

mohu jen potvrdit. Akce proběhla v klidu a pohodě a místa byl více než dostatek.

Díky moc Romanovi za přípravu a organizaci ahoj cool
Odpovědět

Zpět na „Olomouc“