nabízím nákupy,objednávky atd.

kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od kuba »

ahoj.přestěhoval jsem se do londýna.mají tady bohatě zásobené rc obchody,takže pokud nemáte dobré zkušenosti s objenávkama přes net jako já,kdy mi přišly nekomletní objednávky, múžu vám to poslat na dobírku.nejsem prodejce, nabízím to pouze z modelářské kolegiality.můj návrh-pošleš mi mail s odkazem na LONDYNSKY obchod a s přesným názvem tvojeho zboží,odepíšu ti,pak v obchodě zkontroluju jestli sedí cena,z obchodu ti zavolám,pak kupuju,balím a posílám na dobírku.nevím kolik přesně stojí poštovné.JE TO POUZE PRO VAZNE ZAJEMCE,NEBUDU UTRACET SVOJE PENIZE PRO DRBANY,KTERI SI BALIK V CR NEPREVEZMOU!!!jinak tuhle nabídku zruším!!!dobrého poježdění přeju v nové sezoně. kubiker2@eznam.cz
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od sakulajda »

kuba píše:ahoj.přestěhoval jsem se do londýna.mají tady bohatě zásobené rc obchody,takže pokud nemáte dobré zkušenosti s objenávkama přes net jako já,kdy mi přišly nekomletní objednávky, múžu vám to poslat na dobírku.nejsem prodejce, nabízím to pouze z modelářské kolegiality.můj návrh-pošleš mi mail s odkazem na LONDYNSKY obchod a s přesným názvem tvojeho zboží,odepíšu ti,pak v obchodě zkontroluju jestli sedí cena,z obchodu ti zavolám,pak kupuju,balím a posílám na dobírku.nevím kolik přesně stojí poštovné.JE TO POUZE PRO VAZNE ZAJEMCE,NEBUDU UTRACET SVOJE PENIZE PRO DRBANY,KTERI SI BALIK V CR NEPREVEZMOU!!!jinak tuhle nabídku zruším!!!dobrého poježdění přeju v nové sezoně. kubiker2@eznam.cz
Ahoj
To zní dobře, můžeš sem hodit nějaké linky na ty obchody ?
Jinak doporučuji platbu předem na účet - já to tak dělám (s dobírkou nemám dobré zkušenosti) a navíc je pak levnější poštovné.
Kulda
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od kuba »

linky na obchody bych dal,jenže s mojí pc gramotností je to v místech kam slunce nesvítí.v googlu těch obchodů je mraky.co se dobírky týče,nevím jak je to finančně.poslat peníze z anglického na český účet stojí běžně 20 liber, což je dost peněz.záleží kolik to stojí z cz na uk účet.každopádně nabídka platí.zkus se poinformovat v bance a určitě najdem způsob jak to udělat co nejleněji
pixi
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 22:48
13
Lokalita: Velké Hamry Gross Hammer! Big city u Tanvaldu.

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od pixi »

kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od kuba »

dobré linky.díky.na detaily se přece v obchodě můžu zeptat.
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od MiK »

Ahoj. To je zajímavé a ceny celkem také. Platba převodem na účet dopředu jsem vyrozuměl. To i chápu. Od kdy přijímáš objednávky?
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od Uriash »

Paráda, taky se přidám, už jsem i něco vykoukal na mazlíčky. Pokud budeš objednávat, dej vědět. Dík.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
pixi
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 22:48
13
Lokalita: Velké Hamry Gross Hammer! Big city u Tanvaldu.

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od pixi »

Jaký tank se vám z dané nabídky zamlouvá ? Případně o který máte zájem ? Já jsem taky uvažoval, že bych si něco z Uk objednal, ale nic mě nenadchlo a zustanu na navržené německé jistotě. Raději si tedy ještě počkám. Jinak Kubu máte prověřeného ? Já jen, že jeden kamarád si takhle podobně objednal notebook a přišel mu nočník. Fakt nekecám! Tak pozor na podvody !
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od MiK »

kuba
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2010, 15:38
14
Lokalita: Ostrava

Re: nabízím nákupy,objednávky atd.

Příspěvek od kuba »

objednávky můžete psát kdykoli libovolně dlouho,protože v londýně bydlím.prověřít mě můžete přes kolegu z cvrčovic.ten se na mě může poinformovat u bývalého cvrčovičaka petra šurala.dneska bydlí a staví barák v loděnici/dědina vedle/.jak říkám, je to na každém,můžem domluvit dobírku-jenom aby si to dotyčný převzal
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“