Převody z aku šroubováku...

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Převody z aku šroubováku...

Příspěvek od spitfiremk1 »

Kluci jen krátce...Chci časem do T-34 umístit dvě planetové převodovky z akušr. Asist.Nevím ale jejich př.poměr.Zdají se ty otáčky na výstupu poměrně malé, ale zvážím li průměr hnacího kola a jeho obvodovou rychlost, připadá mi, (třeba se mýlím), že ty otáčky jsou asi stejné jako orig.převody z Trumpetky..Ovšem ty zastavím rukou, kdežto šroubovák ani náhodou....Asi je to dáno motory ve šroubováku (Speed-400), orig.jsou nějaké 280-300.chci ty planetovky umístit podél korby po stranách a ohebným pružným hřídelem (3mm) vést přímo na kolo, bez redukce, jen kdyby ty otáčky nebyly OK, dal bych tam ještě jednoduchou redukci.
Má někdo zkušenost? (chápu, že vše řeší Asiatam a 3:1, ale válí se mi to doma, není to velké a rád vymýšlím ptákoviny) ;)
nejde li o život, jde o hov .......
John Ferry
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2011, 18:45
13
Lokalita: Sedlec

Re: Převody z aku šroubováku...

Příspěvek od John Ferry »

Už jsem to viděl.Sice jen na fotkách,ale vypadalo to funkčně.Zrovna si nevzpomenu kde,ale pak to sem dám.Sám jsem nad tím už přemýšlel.Relativně levné a vzhledem k použití i spolehlivé.
Leopard II 1:24 Abrams 1:10 MLRS 1:14
John Ferry
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2011, 18:45
13
Lokalita: Sedlec

Re: Převody z aku šroubováku...

Příspěvek od John Ferry »

Jestli jsi to ještě nenašel,tak to je v poradně u Abrams 1 : 12
Leopard II 1:24 Abrams 1:10 MLRS 1:14
Odpovědět

Zpět na „Poradna“