Bílý tygr - ruský film

pajak7

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od pajak7 »

otto píše:Je ta hracka pojizdna?
No jelikož na videu se pohybuje tak zřejmě ano a nebo že by to tlačili Ivani :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mats
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 24
Registrován: 11 úno 2012, 13:49
12
Lokalita: Sweden

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od Mats »

nejnovější informace

"Bílý tygr" dostali na parkoviště u "Mosfilm"
29/02/2012,
MOSKVA, Film Business dnes - protagonista nového filmu Karen Shakhnazarov, nádrž "Bílý tygr" přišel na totální terénu "Mosfilm", "Stará Moskva", kde v březnu 13, v rámci 87. Mezinárodního filmového ruského trhu s prezentace obrazu.
Film "Bílý tygr" se odehrává během druhé světové války. V centru dění - tajemné, smrtící duelu mezi Ruskou tankeru jako zázrakem přežila, potomstvo, a ďábel války - duch nádrž "Bílý tygr". Speciálně pro fotografování v Samaře bylo vyrobeno nádrž "Bílý tygr" - replika německého tanku "Tiger" druhé světové války.
Je pozoruhodné, že na místě zastavil v nádrži Mosfilm nebyl natočen ve filmu, i když to bylo vytvořeno speciálně pro natáčení. Skutečnost, že data výroby v nádrži nečekaně protáhla tak, že natáčení musela být přesunuta. Jednou z rostlin byla provedena kopie "Tiger" Bílé založené na ISU-152, který na konci a hrál ve filmu. Ale "jádro", "Bílý tygr", také vytvořil, aby se střílet, zůstal nezraněn. Tento "Bílý tygr" - je jedním z mála na světě model tanku, postavený "na zelené louce."
"Bílý tygr" je obrovská nádrž o hmotnosti 30 tun a jsou schopné střelby - samozřejmě jen prázdná munice.Vůz byl přinesen k "Mosfilm" noci na speciální vybavení. A teď v plném rozsahu hřiště "Old Moscow", převáděl do evropského města zničena na konci druhé světové války, je perfektní kulisu, "Bílý tygr", který je jako úkrytu mezi zničených budov.
Zatímco otázka budoucí cestě "bílého tygra" je stále otevřený, ale jakmile nádrži bude umístěn na "Mosfilm".
Výstupní obraz "Bílý tygr" na širokých obrazovkách se očekává 02.5.2012.
Ref. master russian armor
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od inkvi »

Thanks Mats for movie release.
Uživatelský avatar
Mats
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 24
Registrován: 11 úno 2012, 13:49
12
Lokalita: Sweden

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od Mats »

2 more tiger 1 will be maked
Ref. master russian armor
Uživatelský avatar
Mats
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 24
Registrován: 11 úno 2012, 13:49
12
Lokalita: Sweden

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od Mats »

Team Scale Models Studio "Rondo-S" makers of the tiger replica have now official get a forum space in the Havoc STE Tank Reference Site

Mats
Ref. master russian armor
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od sakulajda »

Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od zander »

Tak dnes jsem tento film konečně zhlédl v pořádné kvalitě /full HD/ s cz titulky, a musím říct, děj jako takový /sci-fi/ to jsme věděli, scéna a výprava drahá a perfektní,/zničené tanky vč.německých a nádherné záběry spousty ale spousty ruských tanků ve všech možných i nemožných akčních scénách.
Interiér T-34 perfektní replika, nádhera.
Tak ale teď to hlavní a pro mě ABSOLUTNĚ NEPOCHOPITELÉ a to na spoustě servrech avizovaný "hlavní herec" bílý Tiger I, je naprostá HRUZA !!!!! Vůbec nebyl použitý ten co všude ukazovali, ale poze ten co byl na počáteční ukázce z filmu ta divná zbastlenina, která jde jakž takž přežít, pokud není celkový pohled, to je pak naprostá hrůza.
Vůbec nechápu co se stalo a kam zmizel ten nádherně udělanej Tiger,/ který oku lahodil/ z prezentací, a který by zaručeně tento film vytáhl hodně vysoko.
Asi ho prodali dřív , než s ním začali točit/jinak si to nedovedu vysvětlit/ a díky tomu je z tohoto bezesporu hodně drahého a celkem i dobrého filmu jen obyčejný průměr.
No škoda.
Nicméně si ho nechám.
Ostatní záběry hodně ujdou.
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od Jarin »

Já ho taky viděl sice bez českých titulků ale i tak velké zklamání ohledně tanku Tiger. Taky jsem čekal tu krásnou repliku a ono nic :evil: :evil:
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od zander »

Tak teď jsem ještě trochu študoval net a našel jsem docela zajímavé vysvětlení.
Tak Tigry měli pro tento film vyrobeny typově dva , jeden podle skutečného originálu, a jeden /zbastlenina použitá ve filmu/ vzdáleně připadající verzi tigra I od Porscheho , zřejmě podle dohadů postaveného na IS-2.
Hlavní pro výběr, bylo nakonec : cituji volný překlad z jedné diskuze na netu, nebyly peníze , ale malá "mystičnost" skutečného Tigra, kterou ten druhý splňoval více.
Pěkná blbost, ale je to tak/oba dva jsou prý uschovány v depozitech Mosfilmu, odkud pochází většina "nemystických" ale krásných a funkčních ostatních tanků.
Takže nevím co si o celém tomto počinu Mosfilmu mám teď myslet.

Ostaní nechám na Vás
Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Bílý tygr - ruský film

Příspěvek od Vojtiš »

Tak se přidám do koverzace ohledně tohoto filmu :shock: Dlouho jsem neviděl tak krásně natočenej film, parádní stroje ty ruské, ale do té doby než se ukázal nějaký zmetkový tank jakoby tygr a měl jsem po náladě :x nicméně krasnej film a doporučuji shlédnout a posoudí každý sám, čau Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Odpovědět

Zpět na „Videa“