Kupa RC Tiger I alebo Panther

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Mareton

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Mareton »

Zdravím pánové.
Chtěl jsem si objednat kovovou vanu na tigr u toho asiatanu a nějak to tam říkalo, že to do čr nedodávaj. Sice mi přišli nějaký čísla který bych mohl vyplnit do e-bankovnictví, ale bojím se, protože přijít o skoro 3 litry...
Kdyžtak budu vděčný za pomoc : mareton@seznam.cz
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od sakulajda »

Mareton píše:Zdravím pánové.
Chtěl jsem si objednat kovovou vanu na tigr u toho asiatanu a nějak to tam říkalo, že to do čr nedodávaj. Sice mi přišli nějaký čísla který bych mohl vyplnit do e-bankovnictví, ale bojím se, protože přijít o skoro 3 litry...
Kdyžtak budu vděčný za pomoc : mareton@seznam.cz
Asiatam rozhodně do ČR zasílá - odzkoušeno více lidmi
já platím http://www.paypal.com-em a je to OK - jiné bankovní převody do zahraničí nepoužívám imho s nimi nemohu poradit
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mareton

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Mareton »

Tak pánové a už mam kovový podvozek k Tigrovi :-) večer jsem elektronicky zaplatil a druhý den, když jsem přišel z práce tak mi ležel v obýváku balíček. Problém je akorát v tom, že ty plastový kola s tím dlouhým šroubkem nesedí do těch nových kovových držáků kol. Chjo. jsem zvědav jak to vyřeším. (Zatím nemám na kovová kola, kde by ty věci byli) tak holt asi vyřeším hrebíkem na který nasadím trubičku ...
Odpovědět

Zpět na „Poradna“