Panther G Jarin

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1171
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Drake »

Uff netuším jestli jsem to nafotil a dal do vlákna, ty Aberovské tam tuším mám, ale tu náhradu plastových za kovové to už si nepamatuju jestli jsem to fotil.
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 472
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od kremak432 »

Tak mi to nedalo. Pěknej základ na slušnej model Panthera G. První verze tanku měly závěsy řešené jinak než verze G. Závěs držel plát plechu a zároveň bránil kontaktu s pásama. Samotné háky byly bočně ohnuté a ocelové pláty, aby nespadly, zajišťovaly pojistky se šroubem. Na samotných závěsech ještě držely blatníky.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Ano to vím mám již hotovou verzi Panther D a tam mám schurzen kompletní na obou stranách tak jsem to vyřešil jinak tady jsem měl v plánu nějaké vynechat tak asi půjdu do těch od abera i když jsou docela za raketu...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Na Pantheru D jsem to vyřešil takto...
Obrázek
Obrázek
Slepil jsem schurzen v kuse a jen dodělal detaily a držáky jsem udělal v místech kde v originále byly
Tehnle Panther jsem kdysi koupil od Milana z Cvrčovic a jen jsem ho trochu upravil. Ještě mám jednu konverzi od bývalého Profiline a tu mám v plánu udělat ve verzi A ať mám kompletni sestavu Pantherů
Kingtiger Sd.kfz. 182
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1171
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Drake »

To Déčko máš parádní ahoj Jak jsi ho prosím Tě stavěl? Mám ho v plánu s resinovou korbou od Verlindera, ale rád uvítám jakékoliv rady a řešení.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Ten byl už od Milana postavený je to resinová konverze od bývalého profiline a docela dobrý odlitky ještě mám od nich Sig 33 Stug 3 F a Brumbara. takže práce mám dost... Brumbara mám už korbu hotovou stavím tak jak je nálada ale jsem rád že jsem tenkrát ty odlitky sehnal denska už mají jen zbytky na asiatamu
ani nevím že ho verlinden dělá. dej sem fotky rád se podívám
Kingtiger Sd.kfz. 182
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1171
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Drake »

A já pořád dumal kam se Milanovo Déčko ztratilo :D Toho Verlinder Panthera jsem našel na ebay, ale docela mám strach do toho jít, resin na tak velký model ve mě moc důvěry nebudí.......ale lákadlo na ausf.D je větší než obavy. Ta konverze je za cca. 7 tisíc.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

To jsem koupil už asi před šesti lety když jsem byl u něj na srazu, myslím jestli má verlinden dobrej resin tak se neboj mám doma ještě jednu tu konverzi a i po letech resin absolutně v pohodě a na to Pantheru D zatím taky nepozoruji změny chování toho resinu
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

A ještě malý postup.. Jinak to lepidlo je na leptaný díly ale lepím s tím skoro všechno myslím tedy kov na plast a drobné věci a je super je to ředitelné vodou ale po zaschnutí to drží docela fest...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Drake píše: 04 úno 2022, 10:23 To Déčko máš parádní ahoj Jak jsi ho prosím Tě stavěl? Mám ho v plánu s resinovou korbou od Verlindera, ale rád uvítám jakékoliv rady a řešení.
Takhle vypadá te resinová konverze od bývalého Profiline..
Obrázek
Obrázek
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „Panther“