Prosím o radu-začátečník

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Prosím o radu-začátečník

Příspěvek od spitfiremk1 »

Díky kluci za radu,máte pravdu když tank tak pořádný at to něco vydrží a můžu s tím jezdit i venku. Já musím ale ještě trochu pošetřit.Myslím že tak během dubna bych to mohl dát dohromady a pak se ozvu ,tady jo.Pak se dohodnem jestli my to někdo z vás objedná a co a jak kam poslat peníze atd.Už se těším jak ho budu vylepšovat zatim ahoj



No myslím, že po té koupi co ti kluci doporučují, vylepšíš snad jen povrchovku a tuším dáš kovové pásy(nedával jsem pozor). Vše co se obvykle u levného tanku dolaďuje a dokupuje (proporc.rozběh pojezdů, kouřáky, trochu reálnější osvětlení, poklopy atd) jsou již ve výbavě a hlavně v ceně. Já koupil T-34 od beami,-3200 kč. Ihned se odkouřila deska přijimače rozvyklaly kolečka a jíné neduhy řešení podvozku. Nezbylo než jít do obousměrných regulátorů-1800 kč-dle rady tuším Kulda page, vyvložkování kol pouzdry z bronzu, dát i kovové osy kol, zjemnit pérování, trochu poladit těžiště tanku, vyrobit napínání předních kladek.Dále kovové pásy za 1900 kč. a jsem na bezmála sedmi tisících korun nepočítám li tuzér za výrobu pouzder kol. Jedinnou výhodou bylo, že jsem ty prachy nemusel vyvalit naráz, ale během dvou měsíců. Ty to budeš mít najednou a bez práce...:-))Mimo jiné jsem přestavbu zdokumentoval, tak to potom hodím sem.Má to jednu zvláštnost. Ponechal jsem kvůli úspoře práce a financí za servospínače motorů věže a kanonu v tanku původní desku přijimače, pouze jsem odpojil motory. Ty jsou na nových reglech a přijimači.Deska pouze dál ovládá IR střelbu, celou věž a kanon jako dříve a zvukový modul taky. do nového vysilače jsem dal desku původního vysilače bez kniplů a na povrch vysilačového pultu jsem vyvedl jen tlačítka ovládání věže a kanonu.Anténa původního vysilače je z kablíku o délce původní prutové a je rozvinuta po bocích pultu vevnitř.Oba přijimače v tanku jsou zapínány původním vypinačem. co dodat ? Funguje to!! dosah původního ovládání je do 30M a nová 40 MHZ pochopitelně daleko víc..
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Poradna“