jaký doporučíte RC tank?

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od petsild »

Ještě zeptal... ten model co uvádím v odkazu je věrohodný skutečné předloze? Jestli odpovídá i ten maskáč nějaké jednotce?
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od zander »

petsild píše:Ještě zeptal... ten model co uvádím v odkazu je věrohodný skutečné předloze? Jestli odpovídá i ten maskáč nějaké jednotce?
Dá se to po drobných úpravách i k nějáké jednotce přířadit /Waffen SS rok 1944 Normandie/

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od petsild »

Jarin píše:Do toho bych klidně bez obav šel akorát místo na kuličky bych koupil se zákluzem tzn IR bojový systém. Většina kuličkárnu nahrazuje právě zákluzem.
Už dohodl s kámošem na BB, podle mě lepší páč se na zásah budeme muset více snažit. Pravda zákluz hlavně na IR je super efekt než to cukání celého tanku.
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Jarin »

pechy píše:
petsild píše:
Jarin píše:Do toho bych klidně bez obav šel akorát místo na kuličky bych koupil se zákluzem tzn IR bojový systém. Většina kuličkárnu nahrazuje právě zákluzem.
Už dohodl s kámošem na BB, podle mě lepší páč se na zásah budeme muset více snažit. Pravda zákluz hlavně na IR je super efekt než to cukání celého tanku.

Já myslím že i BB bude cukat cool
Ano jak na kuličky tak IR cukají oba takže je jedno jaký pořídí. Je to holt čína a jakákoliv vymoženost navíc se musí dodělat a nebo koupit
Kingtiger Sd.kfz. 182
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Ahoj
Jako kluk jsem si hrával s plechovým tankem T-55.Dříve narození si snad na něj vzpomenou :D .Ted jsem vášnivým hráčem WOT.Najednou jsem zatoužil prohánět i jiný tank,než ten virtuální.Chtěl jsem si koupit nějaký model TIGER I.Po přečtení fora(tiger-problémový model) a protože nejsem žádný modelář jsem usoudil,že to pravé je pro mě od firmy Beami Trade-Panzer IV Ausf. F1 1:16 B/ airsoft, HL-Torro.Prosím o radu,zda se jedná o slušný model(v rámci financí :P ) a zkušenosti s prodejcem.Popřípadě bych potřeboval poradit jinou možnost.Dík
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od spitfiremk1 »

wotan500 píše:Ahoj
Jako kluk jsem si hrával s plechovým tankem T-55.Dříve narození si snad na něj vzpomenou :D .Ted jsem vášnivým hráčem WOT.Najednou jsem zatoužil prohánět i jiný tank,než ten virtuální.Chtěl jsem si koupit nějaký model TIGER I.Po přečtení fora(tiger-problémový model) a protože nejsem žádný modelář jsem usoudil,že to pravé je pro mě od firmy Beami Trade-Panzer IV Ausf. F1 1:16 B/ airsoft, HL-Torro.Prosím o radu,zda se jedná o slušný model(v rámci financí :P ) a zkušenosti s prodejcem.Popřípadě bych potřeboval poradit jinou možnost.Dík
Stačí důkladně prostudovat právě toto vlákno, až do roku jeho založení, nebo přímo typ PanzerIV...Vše, pokud to bylo třeba, tam je k nalezení...To tě nenapomínám, jen chci kolegům ušetřit práci s házením hrachu na zeď..Ono i já, když jsem začínal, taky jsem po přihlášení zde, nečtl pravidla fóra a hned se na všechno ptal a za čas se ode všech dověděl to samé co ty ode mne... slol
Věř ale tomu,že jakmile uvidíš ty fotky zdejších úprav, asi se z tebe stane nechtěně modelář.. :?: Zopakuji jen toto: ideální tank na okamžité ježdění, je Panzer III a IV a naprosto v základu špičkové KV 1...
nejde li o život, jde o hov .......
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Četl jsem,četl. :P Proto jsem upustil s krvácejícím srdcem od Tigra.Vím,že chválíte KV 1.Ale mám prostě rád německou techniku.Spíš mě šlo o to,zda je cena za tank odpovídající a o Vaše zkušenosti s tímto prodejcem.Koupím si Pz IV,jen chci prostě vědět,zdá má někdo zkušenosti s tímto typem a s prodejcem.Co jsem zde četl,tak prodejce asi nic moc. :cry:
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Vojtiš »

Za mě Beami O.K. nikdy žádnej problém, objednal jsem a třetí den jsem to měl na stole a to jsem objednával několikrát ! takže já doporučuji ;) Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Jarin »

WOT taky hraju a je to dobrej relax. Tiger I záleží taky kolik do něj zainvestuješ. Za víc peněz dostaneš dobrej základ s kovovou vanou kde už problémy s pásy minimalizuješ mám dva a oba v poho. Jinak Pz IV a i Beami trade naprosto v poho taky jsem nakupoval několikrát a vše v pořádku.

P.S doplň si do proilu odkud jsi třeba máš v okolí někoho kdo ti poradí a můžeš to okouknout na vlastní oči to je vždy lepší
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od petsild »

wotan500 píše:Četl jsem,četl. :P Proto jsem upustil s krvácejícím srdcem od Tigra.Vím,že chválíte KV 1.Ale mám prostě rád německou techniku.
Tiger má proklatě složitý podvozek i skutečná kočka nato trpěla :( vodící kola se zanášela bahnem a sajrajtem, který přes noc zamrzl a tank se stal nepojízdným. Taky jsem chtěl šáhnout po jiném modelu, ale ten pocit že mám tančíka ke kterému nemám vztah mi nedalo a znovu se vrátil k legendě a objednal ho, hold se budu muset úpravou tanku víc věnovat než vyjede do terénu no.
Tiger I verze HL
Odpovědět

Zpět na „Poradna“