jaký doporučíte RC tank?

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Ahoj
Tak si přece jen pro jistotu koupim od http://www.beami-trade.eu/ tank Panzer IV Ausf. F1 1:16 B/ airsoft, HL-Torro.Když si dokoupim třeba ten dlouhý kanon z kovu,nebude ho problém předělat na F2?Pokud pujde kanon vyměnit tak na tom finančně vydělám,než kdybych koupil rovnou F2 :P Firma HL-Torro je lepší než tanky bez tohoto označení?Jsou dražší,ale je tam rozdíl v kvalitě?
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Ahoj
Ted jsem ještě narazil na tenhle tank:http://www.mojerc.cz/virtuemart/rc-tank ... hz.html.Co vy na to?Mám do toho jít?Já prostě po tom tygru toužim puffy
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od petsild »

Pokud prodejce nekecá... tak nejlepší poměr cena/výkon :) samotná vana je za 18 stovek tedy super volba. Jen dokoupíš kovové pásy a máš ho kompletní.
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Milan »

V podstatě ani kovové pásy hned zezačátku potřebovat nebudeš.Na výměnu budou asi brzo převodovky.
Jinak je dobrý že už to má otevírací poklopy a RX-18 má ventilátor. Tohoto tanku bych se asi nebál.Má to taky napínáky,takže další investice nebudou tak strašné a hlavně ne hned.Akorát bych zvolil tank se zákluzem kanonu a ne na kuličky. Jinak dobrá volba.Neboj se toho.
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Děkuji že jste si udělali čas a odpověděli.Už jsem ho objednal.Vana ale neni celokovová,pouze vyztužená ssad .Tak snad to bude fungovat.Jinak se budu proklínat a upravovat :D
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1116
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Jarin »

Z vany strach neměj to je standart mam ji na dvou a plná spokojenost. Myslím že tě čekají spíš estetické úpravy podvozek je u této vany na ježdění super. Jen jak píše Milan lepší je zákluz je to reálnější. Tiger má mouchy ale tento tě tak nepotrápí jako nás či jsme začínali úplně s obyčejným Tigrem od HL.
Tak at ti dělá radost a dej pak taky fotky az začneš tunit a vylepšovat
Kingtiger Sd.kfz. 182
wotan500
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2013, 10:06
10
Lokalita: Hradec Králové

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od wotan500 »

Ahoj
Děkuji za rady a za telefon od Honzy.Jak na něm začnu makat,fotky pošlu.Ještě jednou diky :lol:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: jaký doporučíte RC tank?

Příspěvek od Milan »

Balcine a víš kde je chyba že se ti nic neukázalo ???
Sedí mezi klávesnicí a počítačem. :P
Návštěvník

jaký tank

Příspěvek od Návštěvník »

KANNIBAL píše:
Libor píše:To je mazec ;) ;) ;)
a mel by si si dolnit data v profil libore.nebo se kuwa stydis?tve modeli jsem tu taky jeste nevidel.
Jožin
Mě to nejde vložit bydliště jak se to dělá sakra ,modely mám dvy jeden na baterky a druhej je stojící.
Pane Kannibal a vy taky ňáký máte že bych se přijel kouknout na sraz třeba do prahy to mám kousek to by mě táta pustil.
Libor

Re: Líbí se Vám tento WEb ?

Příspěvek od Libor »

To sem psal já Libor
Odpovědět

Zpět na „Poradna“