LukyNemesis

Zde můžete klábosit o všem co Vám slina na jazyk přinesla k tématu i zcela mimo.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: LukyNemesis

Příspěvek od Jarin »

Obávám se že je to tento jen s novou elektrikou.... Panther A nikdo nedělal jen konverze na Panthera D co tu v bazaru nabízí Ody
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LukyNemesis

Příspěvek od Milan »

Tak mi to nejde do hlavy.Na Modelbazaru píšeš,že jsi koupil Panther Tamyia . Jak to tedy je ?
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: LukyNemesis

Příspěvek od LukyNemesis »

Proboha chlapi,
teď jsem úplně v... jinde.
Jestli to je fakt tigropanther (výrobce na faktuře-Taigen, na krabici-Taigen, RC shop tvrdí, že je to Taigen, vysílačka logo Taigen,
tank po nastartování vrní "taigentaigentaigentaigentaigentaigentaigentaigentaigen",
domů jsem ho dotáhl hodně pozdě v noci a kochal a sestavoval jsem "accesories" při lampičce bludičce,
abych nebudil osádku svého bytu), tak se vážně... neudržím moč ani stolici.
To mi nedělejte. Víte, jakou jsem měl radost? A je po ní.
Ale Vy jste znalci. Já laik. Bez ironie. Takže teď vážně. Děkuji za info a hned, jak budu mít volno, což bude asi ve středu,
dám se briskně do zkoumání. Dnes jsem byl celý den v práci, takže jsem nezkoumal. Sice jsem si s sebou vzal brožůru Panther In Action od Squadron/signal publications, Armor number 11 od Bruce Culvera z roku 1975, a tak nějak mi včera instalované accesories i charakteristické rysy Tanku (raději už neužívám názvu Panther), třeba výfuky a kryt motoru atd. přibližně seděly na vyobrazený Ausf A. Hlaveň je evidentně kratší a robusnější, ale to dávám na vrub airsoftové verzi 6mm, Tiger od Oneteamu ji taky nemá "správně". Téčko od HL sice asi jo, ale... určitě víte víc.
ad Fotky... Klidně udělám a vyvěsím, ovšem můj mobil má 1,3 mpx foťák, blesknout si můžu tak leda křemeny o hlavu, kvalita fotek strašná, libých digitálních kostiček plná.
Digi foťák mi odešel (už druhý, samozřejmě cca dva měsíce po záruce),
takže jsem rezignoval na koupi třetího, to raději další tank :-)
ad Inzerát na Modelbazaru... nehoním si triko, ego mám řádně utlumené, pubertu i druhou pubertu za sebou, třetí se ještě naštěstí nedostavila :-),
ovšem těsně před sepsáním toho inzerátu jsem brousil (jako každý večer) po dalších jiných typech a značkách RC tanků 1:16 a nejdelší čas
(ten těsně před napsáním inzerátu) jsem se kochal krasavcích od Tamiye... Takže omluva, byl jsem neschopen opustit myšlenku a Tamiya začíná na Té,
stejně jako Taigen. Obojí cizácká jména, kdo to má udržet :-) Kdyby nějaké dělala třeba Škoda Plzeň blahé paměti, neměl bych problém :-)
To hranicak11: jak tak koukám na ten Tvůj odkaz, tak se obávám, že je to on :-(
Kua drát, já jsem byl v minulém životě asi státní úředník nebo Hitler, kdykoliv mám z něčeho radost, tak prásk: tady máš přes držku...
No jo, tak dobrou...
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: LukyNemesis

Příspěvek od LukyNemesis »

Takže nic,
teď jsem "dozkoumal"...
Prosím adminy, aby vymazali můj účet i mé předešlé příspěvky,
jdu se tiše stydět a ve volných chvílích i bičovat trojocasou kočkou.
Ve svém neuváženém rozdychtění se jsem naletěl jako malý kluk, mám opravdu tigropanthera...
Mějte se tady hezky, ať Vám všem tanky jezdí a dělají jen a jen radost.
Třeba si později našetřím na třikráte minimálně dvěma nezávislými soudními znalci ověřený Torro nebo Tamiya poctivý realistický
pravý TANK.
Do té doby...
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: LukyNemesis

Příspěvek od LukyNemesis »

jen pro přesnost: mám tohle:



a tady další video:



...
Naposledy upravil(a) sourekv dne 24 srp 2016, 20:18, celkem upraveno 1 x.
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: LukyNemesis

Příspěvek od Milan »

Neházej flintu do žita. Jako pokusný objekt postačuje a alespoň budeš mít něco,co bez obav můžeš zapůjčit dětem na hraní,když ty budeš bojovat se svým druhým tankem. V každém případě máš zdroj náhradních dílů,které se jistě časem budou hodit.
Mě když se něco takového stane,tak si řeknu,že jsem vlastně dostal pokutu.Jelikož hodně jezdím autem,tak se to občas stane. Takže klídek a pokračuj.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1033
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: LukyNemesis

Příspěvek od hranicak11 »

No tak to jsem rozhodně nechtěl :oops: , hlavu vzhůru to není konec světa, já ho nám doma také viz. v sekci panther. Je pár způsobu jak s ním naložit.

1. Zbavit se toho a koupit Panther G HL ( to už je jiné kafe)
2. použít spodní vanu a elektroniku, koupit vrchní část a udělat z toho Tigra
3. asi nejzajímavější možnost je koupit vanu na Panther G ( i s koly stojí v plastu asi 25 euro) rozřezat vrchní část korby a udělat si Panther A
Tohle si nastuduj http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=9&t=774

Jediné A co vím tak má Michal a základem se stala tato bestie ;)

Takže jestli ti mohu poradit tak 3 je správně :D Taky bych radši Tamku ,ale ve finále jsem zjistil že to je zbytečné, chce to jen trochu šikovnosti hodně fotek z netu a změníš Panthera od HL k nerozeznání od Tamky viz. můj Panther http://www.mujtank.tym.cz/viewtopic.php?f=9&t=2166
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: LukyNemesis

Příspěvek od Rudyn »

LukyNemesis píše:Takže nic,
teď jsem "dozkoumal"...
Prosím adminy, aby vymazali můj účet i mé předešlé příspěvky,
jdu se tiše stydět a ve volných chvílích i bičovat trojocasou kočkou.
Ve svém neuváženém rozdychtění se jsem naletěl jako malý kluk, mám opravdu tigropanthera...
Mějte se tady hezky, ať Vám všem tanky jezdí a dělají jen a jen radost.
Třeba si později našetřím na třikráte minimálně dvěma nezávislými soudními znalci ověřený Torro nebo Tamiya poctivý realistický
pravý TANK.
Do té doby...
Ahoj.

Přestaň už brečet nad rozlitým mlíkem !!!
Pošli mi přes soukromou zprávu adresu a já ti pošlu (věnuji) celou horní korbu z Tigra I. od Heng-Longu. Budeš mít aspoň co upravovat !!! Tahle je základní (barva modrošedá), ale to není na škodu.

R.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 01 úno 2015, 10:45, celkem upraveno 2 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: LukyNemesis

Příspěvek od Rudyn »

pechy píše:Lukáši víš kolikrát já něco koupil a pak zjistil že to nemůžu použít a muselo to do šuplete,ale přece se na to nevykašlu.Když sem začínal tak jsem chtěl taky koupit tohoto kočkopsa moje jediný štěstí bylo že nebyl tenkrát skladem.

A po poznání tohoto fóra sem čet a učil se jak to ty kluci sakra dělaj že maj ty tanky tak pěkný to přece nemohli nikde koupit :D .

No a jestli se ho chceš zbavit máš přeci 14 denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu,ale už ho máš asi nastrojenýho jak jsem pochopil tak tato možnost padá.

Takže nebreč sakra hraješ Heavy a tahle muzika je o tvrdosti "ta vaše tedy určitě" tak nebuď měkejš
Pechy pěkně jsi to napsal a já s tebou jenom souhlasím !!!

R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
LukyNemesis
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 25
Registrován: 12 led 2015, 01:34
9
Lokalita: Ostrava

Re: LukyNemesis

Příspěvek od LukyNemesis »

Vážení soudruzi (druzi ve zbrani),
děkuji Vám všem za povzbudivá slova. Odmlčel jsem se ne proto, že bych "brečel nad rozlitým mlékem",
ale protože jsem měl v práci frmol. Do toho horečka 38,9 stupňů Mendělejevovy tabletky, nebo Celsiovy kapsulky, jak kdo chce,
sdílnosti taktéž nepřidá :-) Po doklopýtání domů jsem vyřídil vždy jen tu nejnutnější agendu a vypnul jsem comp.
I sebe. Ne že bych chtěl (comp jsem vypnul vědomě, sebe až tak vědomě nee)... Prvního a zároveň posledního dne volna jsem spal 17 hodin vkuse.
Druhý den jsem se "vesele" věnoval svým pracovním povinnostem...
To Rudyn: moc děkuji za velmi skvělou nabídku. btw: Ta sms byla asi od Tebe. Jen tak pro přesnost: Víš, co se stane s debilním mobilem,
který má Android, který jsi zálohoval cca před půl rokem a který přestane (i když v podmínkách mé práce po čase asi každý)
reagovat na domluvy majitele? I kladivem s rozběhem? Hard reset...
- "A o co tím přijdeme, svobodník Halík? Netuší, ani svazáci, Kefalín? No o veškerá data, vy ššššmejdi :-)"
A tak jsem přišel i o tu nádhernou sms s upozorněním na příspěvek zde na fóru... Teď teprve to čtu: nabídka na korbu Tigera I HL...
Nevím rozpaky, co odpovědět... Jasně že ji chci, ale upřímně. Zaplatím, taky jsi to nedostal od Ježíška zdarma, že jo, Rudyne? :-)
Vyceň se, nejlépe mailem nebo jak chceš... :-)
Hlášky některých z Vás o metalistech, co mají být hrdí a tvrdí... No jo, ale pokud se do Vašeho téměř životního zklamání lehce vetře takový nenadálý a prudký moribundus,
kdy se fakt nemůžete bez pár přívětivých nárazů ksichtem do zdí vlastního bytu ani jít... ulevit tlakům různých vyměšovacích orgánů vlastního těla,
to se to pak těžce odpovídá na sice přátelských, ale horečkou a celkovou slabostí zrakem zamlžených tankových fórech nejen tuzemské provenience :-)
Vyměnil jsem si pár mailů s prodejcem TigroPanthera a došli jsme k dohodě.
Oni už opět a zásadně ví, že prodávají paskvil a já už nejsem nasraný, jelikož jsem vychladl z 38,9 na obvyklých 36,5 a protože mě jejich "podělávka" donutí začít dělat nejen na TigoPantheru ... Navíc videí s TigroPantherem, dokonce od oficiálních recenzentů, kteří nad ním hýkají blahem je na youtube přehršle...
TigroPanther funguje skvěle, lépe než veškeré mé další kousky. Vysílačka 2,4 GHz, elektronika, motory, převodovky a zvukový modul jsou o třídu lepší, než Téčko 2,4GHz od HL,
o Tigeru Oneteam 27 MHz s krystaly nemluvě.
Má lepší nástup jízdy, plynuleji reaguje na povely, je "festovněji" vyroben, prostě až na to, že neexistuje - je ideální... :-)
Fotky všech svých strojů dodám, i když jsou pořád v základu, asi v neděli. To je v nejbližší době asi jedinný den, kdy jsem doma za denního světla...
Protože když odcházím do práce, je tma, když příjdu z práce, je tma, a o kvalitě foťáku na svém mobilu jsem už psal.
Dodám fotky celé své pracovny, pokud budou jakž takž publikovatelné...
Ještě jednou díky za podporu a Rudynovi obzvláště!
btw: Oneteam Tiger I mi po návratu z reklamace i po slibu odběru od známého i po inzerátu na bazaru RC zatím zůstal, takže mám tři stroje, manželka se usmívá stále křečovitěji, ale usmívá , a já ji po příchodu z práce v pudu sebezáchovy vždy nalévám nevyžádanou sklenku červeného suchého vína, které má ráda :-)
Chuděra netuší, že až budu mít ty další doplňky i stroje, co je "bezpodmínečně potřebuji", tak z ní bude tichý alkoholik :-)
Nabíjení akumulátorů do všech tří tanků je zajímavá ekvilibristika, nabíječka od HL je jediná, která umí
signalizovat konec nabíjecího cyklu, ovšem než při tomhle počasí a bez možnosti se synem budovat tankodrom budeme "nasuchu", tak na to domácí ježdění
ouplně vystačí.
Luky
Nejlepší ruská limuzína je T-34/85, to mi nikdo nevymluví... Převezla spoustu Němců :-)
Odpovědět

Zpět na „Hospoda u tankisty“