StuG IV asiatam

Odpovědět
Uživatelský avatar
CuMeL
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 826
Registrován: 29 bře 2018, 15:21
6
Lokalita: České Budějovice

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od CuMeL »

Ze mě si příklad moc neber. Sice mám "jakýsi-takýsi pořádek" v dílně, ale zdání klame. Taky pořád něco hledám a podle zákona schválnosti nacházím většinou to, co jsem hledal před týdnem :lol:
Torro T-34/85................................T-72M1 vlastní výroba
Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1172
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
7
Lokalita: Kyjov

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Drake »

Vítku a teď si vem že se časem oženíš a žena ti sem tam udělá pořádek......to bude teprv hledání a nacházení ztracených dílů doslova po několika letech :lol: ....v horším případě to nenajdeš nikdy :oops:
Já jsem teď hledal štětce na drybrush, pak mě napadlo zeptat se Midori a samo prej byly hnusné tak je hodila do koše.......fajn. Na drybrush přeci nepoužíváš nové krásné štětce. :roll:
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 785
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Hmm to je blbý
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od sakulajda »

hledal sem kdysi letovaci pastu, za boha nikde nebyla, prisel Milan a rika, podive se do centralniho skladu pajek, nevim proc, povytahl sem prvni suplik a co nevidim pasta byla na svete ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 785
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Dám sem video ať vidíte jak to pěkně funguje, sice to s tou starou vysílačkou není nejlehčí, ale jde to, ale pánuju si koupit Frsky vysílačku, já vím že už to říkám asi rok, ale dostal jsem se k tomu až teď :D. Budu vybírat mezi Taranisem QX7 a X9 lite, a zatím vyhrává QX7 (X9 lite mi ani nebyl moc doporučován, protože má málo přepínačů, atd.), ale bude trochu problém s přijímačem, chtěl bych alespoň 9 kanálů, protože ten elmod má 8 kanálů + 1 napájení.

Ale k věci, zprovoznil jsem Stuga takže stačí dodělat a vyladit pár věcí a hurá na barvení :D
Tady je video s jízdou: https://youtu.be/19NcucWUKFQ

Mám pár problémů, ale věřím že půjdou nastavit v aplikaci nebo výměnou motorů. Je to konkrétně to že nemůžu zatočit při jízdě a že to nemá dost výkonu, taky bych měl vyztužit vanu protože se strašně kroutí.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1172
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
7
Lokalita: Kyjov

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Drake »

Vítku, jak to máš vypružené? Já teda s podvozkama PIV moc zkušeností zatím nemám, ale Panzer IV mi jezdí krásně a manévruje dobře, mám ho ale na úzkých standartních pásech nikoliv na ostenkette. Jinak mrkni na nastavení výkonové křivky motorů v elmodu, jestli nebude chybka tam, já si takhle nastavoval Kubelwagena, křivku jsem potlačil a motor neměl na malou výchylku skoro žádný vákon, Kuldík mi to pak ve Strážnici opravil.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 785
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Asi myslíte vyztužené, to zatím nemám nijak, a odpružení klasické, akorát mám kovové houpačky.
Nevím jestli tam bude tohle nastavení, používám tu starší verzi aplikace, configurator
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 473
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od kremak432 »

U podvozku PzIV s vypružením moc kouzel udělat nejde. Tam bude jinej zádrhel. Zkus Míru Cumelína, máš ho za rohem, jestli Ti nepomůže.
Uživatelský avatar
Pancier
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 344
Registrován: 27 lis 2010, 12:28
13
Lokalita: Banská Bystrica, Slovensko

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Pancier »

Pravdepodobne je tvoja Pz.IV ťažká a v súčte s širokými pásmi je možné, že sériové motory so sériovou prevodovkou nevládzu.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 785
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Ty sériové motory stačí na ježdění po koberci, na tankodromu mám připravené kricky, ale musím přehodit pastorek a nemám ho jak stáhnout a ještě to k nim bude chtít silnější baterkou, aspoň Tec 11/12V.

Ale to zatočení jsem zkoušel i na podpěrách aby tank nejel a taky to nezatáčelo.
Odpovědět

Zpět na „Sturmgeschütz IV“