Sraz Cvrčovice

Odpovědět
vitchuck
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 7
Registrován: 28 led 2011, 17:00
13
Lokalita: Nový Jičín

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od vitchuck »

Zdravím všechny.

Chci se jen zeptat jestli tady nekdo neni od Ostravy nebo okolí a náhodou by nejel do Cvrčovic přes Nový Jičín.Jel bych se hned podívat ,ale nemám pojizdné auto.Dekuji
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od mrst »

Měl bych dorazit a dohodl jsem se o sepsání reportáže...jako minule, na téma co nového ve Cvrčkách :D
Uživatelský avatar
Beryna
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 77
Registrován: 30 srp 2011, 20:46
12
Lokalita: Lubník , Lanškroun

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od Beryna »

Tak bych se taky hlásil na toho 5.5.2012,ale asi bych mohl i to druhé datum. Neměl by náhodou někdo navíc kousek plastového pásu na t-34? Nemám náhradu a jak se přetrhne tak nejezdím.Taky jste mě zmátli tankovým dnem v Lešanech.Je to zahájení sezóny s pragou V3S.Tak tam bych nejel,ale počkám si na tanky 1:1
prvního devátý. Bude tam mít někdo pc pro případné zmněny v nastavení elmodu? Asi vše Bery
Panther G
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od Milan »

Tý brďo ... tak to bude velký. Hlavně ať vyjde počasí. Beru si v pátek dovolenou na přípravu.
PC mám doma ,tak nebude problém s konfigurací a Kulda určitě rád pomůže. ssad
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od Milan »

Tak už připravuji.Prolíval jsem tankodrom vodou po zimě.Mluvil jsem dnes ze Stoklasem.Je v nemocnici a moc jsem mu nerozuměl,jelikož je asi pod silnejma práškama,ale všechny vás pozdravuje.Michale,nezapomeň na obložený chleba pro Filipa.Nejraději s herkulesem,může být i poličan.Však víš jak mu minule chutnalo. :D
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od zander »

Milan píše:Tak už připravuji.Prolíval jsem tankodrom vodou po zimě.Mluvil jsem dnes ze Stoklasem.Je v nemocnici a moc jsem mu nerozuměl,jelikož je asi pod silnejma práškama,ale všechny vás pozdravuje.Michale,nezapomeň na obložený chleba pro Filipa.Nejraději s herkulesem,může být i poličan.Však víš jak mu minule chutnalo. :D
To víš že mu přichystám chlebíček, ten bude koukat :lol: , a přejde ho chuť mi ukusovat. :twisted:
Stokláska samozřejmě také moc pozdravuj, a držím mu palce.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Sraz Cvrčovice, jaro 2012.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Včera jsem telefonoval s Jarou z Uh. Hradiště, na sraz nepřijede. 5.5.2012 bude v Kopřivnici.

R
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
DanielDVO
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 51
Registrován: 07 říj 2011, 20:33
12
Lokalita: Czech Republic/South Moravia/Brno-country/Bratčice

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od DanielDVO »

No tak já přijedu všechny soboty mám volný. Ale co je jiný je video asi nebude (a to asi pořádně dlouho)vzhledem ke kompabilitě OS Windows 7 nemůžu do PC žádný audio ani video záznam nahrát takže :(
Daniel Dvořák
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1115
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od Jarin »

Tak už se to blíží a doufám že vyjde počasí začínaj strašit bouřkama tak doufám že to nevyjde.
Zase po dlouhý době mi to vyjde tak bych o každoročně super sraz u Milana přišel...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Sraz Cvrčovice

Příspěvek od Milan »

Pokud bude přeháňka,tak tankodrom zadělám plachtou.Snad to ale klapne.Už nemají být takový hice.To by jsme se vožrali jak psi v takovým vedru.Už se na vás všechny těším.Filip se těší na Michala. :P
Odpovědět

Zpět na „Cvrčovice“