akce

Odpovědět
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

akce

Příspěvek od dzejkob »

Zdar, chci se zepat, účastní se někdo této akce ? ...28.05.2011 OTEVŘENÍ RC TANKODROMU v Postoloprtech u Loun...

plus viz. odkaz http://www.rctankmodel.cz/Strany/akce.html.

Ja ze to mam kousek jsem od Chomutova, ze bych to tam omrkl... :shock:
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
pajak7

Re: akce

Příspěvek od pajak7 »

To já ještě nevím je toho nějak více teď v Květnu ,ale rád bych taky koukl ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: akce

Příspěvek od Uriash »

Ahoj kolegové,
omlouvám se jako předseda našeho klubu, ale akce na kterou avizujete se přesouvá termínově na 10.9.2011. Důvody jsou na foru našeho klubu. Je pravda s plností akcí v květnu a samozřejmně s připraveností tankodromu. Zároveň nabízím účast na 30.7. na akci "Boje o Hron" ve Starém Tekově, okr. Levice na Slovensku. Bližší info podám zájemcům jako SZ. Půjde o mezinárodní akci, které se náš klub zučastňuje. Samozřejmně berem i zájem kolegů ze Slovenska. Pokud je z Vaší strany zájem, potřeboval bych vědět potvrzenou účast do konce května, ať zařídím ubytování a stravu. Není problém přijet dřív, budem tam už od 26.7.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: akce

Příspěvek od mrst »

to je ještě horší datum....to jsou plně rozběhnuté prázdniny....tedy to Slovensko
mrst
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: akce

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Zda letos na jaře u příležitosti osvobození města Brna bude "akce Ořechov" to bude vědět asi Kulda. Já sám ani nevím, zda na podzim bude Hodonínský hrozen 2012.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“