zákluz celým tankem

sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od sakulajda »

Turnigy sice ano, ale někdy je lepší připlatit, záleží kde člověk funguje a s čím. Když su na BVV tak mám s turnigy problém někdy jede jindy blbne a nebo taky vůbec nereaguje. A např. Hitec ten mi tam jede (ale zas mám jen 6 kanálů grrr Aurora v nedohlednu). Pravda přijímač 250Kč vůči 1500Kč je rozdíl.
Např. na letadlo bych turnigy nepoužil (i když spousta kluků na ně lítá, ale má jiné moduly Flysky (pozor ano turnigy je flysky, ale ... , a další) zkrátka je co rozbít a komu uškodit a tak preferuji kvalitní vysílač.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od Jarin »

Ano Turnigy bude asi dobrá ale už se špatně shání prý je nahrazena vysílačkou Fly sky... Na e shopech už turnigy nemají..
Kingtiger Sd.kfz. 182
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od sakulajda »

Jarin píše:Ano Turnigy bude asi dobrá ale už se špatně shání prý je nahrazena vysílačkou Fly sky... Na e shopech už turnigy nemají..
FlySky je výrobce - Hobbyking ju přebalí a prodává jako turnigy - respektive si je nechá vyrábět u nich - teda dříve tomu tak bylo.
http://hobbyking.com/hobbyking/store/__ ... rnigy.html
http://www.flysky-cn.com/eindex.asp
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od solo »

Dá sa spraviť rýchlo kurz,čo sa dá spárovať a za akú cenu.Je toho popísané veľa a priznám sa veľmi tomu nerozumiem.Možno to tu nepatrí skôr v elektronike,akurát je tu teraz záujem o to.Napr.Na PMD boli-nedoporučené-Turnigi.Prečo? solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Uživatelský avatar
ACE
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 285
Registrován: 03 kvě 2015, 14:36
9
Lokalita: Moravská Třebová

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od ACE »

ahoj Děkuji za vaše odpovědi takže jestli jsem to správně pochopil :VYSÍLAČ-TURNIGY,PŘIJÍMAČ K TOMU VYSÍLAČI A NAKONEC ELMOD asi tak nějak :?: ACE
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: zákluz celým tankem

Příspěvek od sakulajda »

ACE píše:ahoj Děkuji za vaše odpovědi takže jestli jsem to správně pochopil :VYSÍLAČ-TURNIGY,PŘIJÍMAČ K TOMU VYSÍLAČI A NAKONEC ELMOD asi tak nějak :?: ACE
Tak tak ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“