RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od LARS »

Pánové držte si peněženky po Sherman M4 a KV1 na obzoru kolopás M16 HALBKETTENFAHRZEUG http://www.matorro.com/M16_Halbkettenfahrzeug_de.html
M16 9.jpg
M16 8.jpg
M16 7.jpg
M16 6.jpg
M16 5.jpg
M16 4.jpg
M16 3.jpg
M16 2.jpg
M16 1.jpg
m16.jpg
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od LARS »

Tank není vůbec špatná hračka ale takový kolopás se zapřáhnutým kanónem to už je jiný kafe. Co vy nato panové.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Gaigger
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 29 led 2009, 17:52
15
Lokalita: Kladno (Kročehlavy)

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od Gaigger »

Zcela souhlasím, vypádá skvěle. Jsem zvědavej, kdy se dostane na český trh, tedy jestli vůbec :)
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od LARS »

Gaigger píše:Zcela souhlasím, vypádá skvěle. Jsem zvědavej, kdy se dostane na český trh, tedy jestli vůbec :)
To je jednoduchá věc, Helmut už láká pacienty viz.odkaz nahoře a jak praví staré čeké přísloví. Kdo pozdě chodí Helmutovi na e-shopu neuškodí .
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3132
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od mrst »

už jsem s ním jezdil...nebyl proporcionální a mám strach o napínacía hnací kolo. Je sice v modelové velikosti, ale je z umělé hmoty a v terénu asi moc nevydrží. Jinak dobrý. Šasi má v kovu.
mrst
JirkaN
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 27
Registrován: 03 pro 2009, 19:04
14
Lokalita: Praha

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od JirkaN »

Cau Vlado, tak uz jej mam. JirkaN
pajak7

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od pajak7 »

JirkaN píše:Cau Vlado, tak uz jej mam. JirkaN
Ahoj Jirko, a co jaký na tebe dělá dojem (jízda ,zpracování)protože jak píše Vláďa tak hnací ústrojí vypadá dost křehké. ;) ;) ;)
JirkaN
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 27
Registrován: 03 pro 2009, 19:04
14
Lokalita: Praha

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od JirkaN »

Ahoj Pavle, no je to esteticka lahudka vychazejici z plastikoveho kitu. Takze je to rozpohybovany plastikovy kit. Az se to trochu napatinuje, tak se s tim celkem nemusi nic delat. ( uz aby se Vlada zacal na to psychicky pripravovat).
Celkove jak to je tak bych to videl na kobercove jezdeni tak 1x za mesic nez poctive tyrani, jake delam Tatre. Uprimne receno by to chtelo pekne obtisknout par casti do silikonu a odlit z kovu. Dival jsem se na to na veletrhu v Lipsku a ted uz vim k cemu bych to pouzil. Urcite by to chtelo odelat funkci odpruzeni zadniho napinaciko kola a tuha predni naprava s nefunkcni maketou listovych per toho asi moc nevydrzi.
Ale v cepech otaceni je pruzinka a kolo ma truch odpruzeni, tak alespon neco. Mezi prevodovkou a diferencialem je kovovy kardan, coz je dobre. Zbytek se ukaze az pri rozborce.

Co se tyka jiznich vlastnosti tak zatim nevim, protoze to vyzaduje celkem poctivych 16 tuzkovych baterek a ty ted nemam volne lozene. Zatim jsem to neotevrel, ale co nejdrive tam dam standardni prijimac a tech pad detailu okolo. Jen to zjistit jak to poskladali, protoze je to celkem slusne slepene dohromady. Musim jeste prozkoumat, zda ta serva jsou standardni ( coz nepredpokladam ) nebo jen se to tak tvari neb z toho koukaji tri vodice ( cervena-bila-cerna ) coz vzbuzuje ucite nadeje. Nicmene vymena asi bude jednoducha, pokud se najse stejne velke servo.

Problem bude se zvukacem, neco by tam melo byt.

Nejvetsi dojem na mne udelali ti dva pandulaci, kteri svete div se maji hejbaci ruce, nohy a hlavu, coz usnadnuje snadnou zmenu pozice. Ale stejne se nevyhnu neco odlejt udelat jeste jednoho strelce.

Tak tolik zatim prvni dojmy. JirkaN
pajak7

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od pajak7 »

Já ti děkuji za vyčerpávající odpověď a už se těším až to uvidím ;) ;) ;)
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3132
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: RC M16 HALBKETTENFAHRZEUG

Příspěvek od mrst »

ahoj....já se přiznám, že je to s časem špatné...takže jsem se rozhodl king,panther, M16....možná i 250 viz.xion
no co vím....bude problém s vypínacím kolem, ale možná se pletu
Odpovědět

Zpět na „M3 Half-track“