www.stránky Heng longu?

Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

www.stránky Heng longu?

Příspěvek od spitfiremk1 »

http://tankarmy.com/heng-long-tank/

Náhodou jsem našel toto..Vypadá to na firemní stánky HL.Okukovl jsem Téčko a hlavně kovový upgrade a převodovky na něj.Jinak je to jen vylepšená Trumpeta se silnějšími rameny kol,(bohužel z plastu) a převzali i špatný poklop řidiče..Dokonce považují za svůj i tank Leopard od graupnera... :) ,ovšem má už na rozdíl od něj článkové pásy a mají naněj veškerý kovový tuning..No mrkněte, je tam toho dost.. :shock:
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: www.stránky Heng longu?

Příspěvek od spitfiremk1 »

...jedině 5:1 mosaz, ale pokud nemáš napínáky a tank má přes pět kilo (můj má šest),tak to chce udělat ocelové výstupní hřídele.Ty mosazné se časem ukroutí díky hlubokým dírám pro aretační červíkyNa těch ocelových jsem udělal jen plošky a místo červů stavěcí šrouby s plochým koncem a mám už rok klid...Uvidíš sám, jak to pomalu leze.. ;)
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: www.stránky Heng longu?

Příspěvek od Vojtiš »

Ty převodovky co tam mají jsou stejný co máš v KV Honzo, jsou to ocelová kola a v Tigru máš to samé akorát tři kola blato a to jedno mosaz, takže 4:1, takže jedině jak píše Ríša, mosaz 5:1 jak mám já a já tam mám ještě redukce však víš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: www.stránky Heng longu?

Příspěvek od spitfiremk1 »

balcin píše:Aha,aha..Tak jak je budu Vojto jednou kupovat,tak mě poradíš,který a ty tam dám...A redukci potřebovat nebudu,pomalu mě to pojede taky,když tam mám Elmod...Vždyt ted už mě to krásně leze s Elmodem pomalu,tak ty redukce,co máš ty,tak ty snad už potřebovat nebudu,nebo jo???

LEDA KDYBYS POTŘEBOVAL ŘÁDNOU SÍLU NA BERGER TIGERA...NA VYPROŠTĚNÍ KOLEGŮ NA SRAZECH.. :D
škoda peněz za redukce, když máš proporcionálnější rozjezd, než HL pajšl..
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Novinky“