IBU2 + IBU2 Pro

Odpovědět
Vlastenec
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 43
Registrován: 11 črc 2009, 10:38
14
Lokalita: ROHATEC, okr. Hodonín.

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Vlastenec »

Dobrý den mistře !
Je to jen můj názor, ale zdají se mi vysoké otáčky volnoběhu motoru. S tím se ale asi nedá nic dělat. Jinak u mne dobrý a držím palce ke zdárnému dokončení !!!!
Já si o takové vymoženosti zatím nechávám jen zdát, mám stále H-L.

Vlastík
pajak7

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od pajak7 »

Vlastenec píše:Dobrý den mistře !
Je to jen můj názor, ale zdají se mi vysoké otáčky volnoběhu motoru. S tím se ale asi nedá nic dělat. Jinak u mne dobrý a držím palce ke zdárnému dokončení !!!!
Já si o takové vymoženosti zatím nechávám jen zdát, mám stále H-L.

Vlastík
Kolik by měl mít Tiger I otáček za minutu na volnoběh netuším ale jestli to mám špatně tak se musí napsat i do muzea v Anglii že to mají taky špatně .

Koukni na toto video v 1:20 min

Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od petsild »

pajak7 píše: A spárování rádia s jednotkou mě zatím moc nejde už asi 20 x jsem to pruboval a výsledek je po každý trochu jinde :oops:
Ale nevzdávám se a budu bojovat do posledního dechu.
Jsem rád že povedlo posunout instalaci :) jen víc rozeber problém s párováním?
Tiger I verze HL
pajak7

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od pajak7 »

Jde o to že mě přijde zatáčení citlivější než jízda rovně .
Při jízdě rovně chci zatočit a tank zrychlí jako by do něho někdo zezadu kopnul.

Tak jsem to zkusil spárovat aby se srovnaly kanály k desce a jednou to zlobí při zatáčení vlevo a podruhé to zase dělalo při zatáčení vpravo.
Při dalším ladění to zase pořád startovalo a chcípalo tak jsem to udělal znovu a zatím to jede ale zase se při zatočení vlevo nepřehraje zvuk motoru ,někdy jo někdy ne .Tak jsem se rozhodl že rádio resetuji a začnu znovu ale až zase jindy ahoj
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od petsild »

Toho jsem si všiml taky, pojezd do stran je mnohem citlivější tedy i rychlejší. Nato pomůže otupit křivku Ch2 pomocí Expo -45% mě to pomohlo. U vysílače Spektrum je potřeba dát zase +45% mají parametr obráceně.
Tiger I verze HL
pajak7

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od pajak7 »

To jsem udělal a je pravda že se to mírně zlepšilo .Tak to vše udělám znovu a bude hold to je taková vlastnost IBU
Nikdo není dokonalý. ahoj
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od Vojtiš »

Pavle je to paráda, moc se mě to páčí, zeptám se, ten zvuk volnoběh motoru a následné přidání plynu, to je součástí zvuků IBU? nebo jsou tvé, dík Vojtiš. *OK* *YES* *BYE*
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
pajak7

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od pajak7 »

Vojtiš píše:Pavle je to paráda, moc se mě to páčí, zeptám se, ten zvuk volnoběh motoru a následné přidání plynu, to je součástí zvuků IBU? nebo jsou tvé, dík Vojtiš. *OK* *YES* *BYE*
Hele Vojto kup si to a uvidíš ale jestli si myslíš že bych jezdil se zvuky co k tomu dodává ať už Elmod nebo IBU tak jsi na omylu :-[ *TONGUE*
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:
petsild píše:
Doraz serv si nastav na vysílači.
Jak nastavím doraz serva na vysílači při výstřelu když pohyb serva při výstřelu obstarává modul nikoliv vysílač.
já nastavení řeším na modulech, protože se mi nechce přepínat modely na vysílači. Vemu jeden vysílač a zapínám třeba 4 modely a nastavení nemusím študovat.
Dřív sem přepínal modely ve vysílači a na loď jiné parametry než na tank, ale neylo to ono.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: IBU2 + IBU2 Pro

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše: já nastavení řeším na modulech, protože se mi nechce přepínat modely na vysílači. Vemu jeden vysílač a zapínám třeba 4 modely a nastavení nemusím študovat.
Dřív sem přepínal modely ve vysílači a na loď jiné parametry než na tank, ale neylo to ono.
Moje slova Ondro ale tento modul to bohužel nezvládá a nebo to neumím.
Proto jsem to vyřešil jak jsem to vyřešil ;)
A musím konstatovat že se mě to IBU začíná dostávat pod kůži jako elmod
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“