RESIN

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

RESIN

Příspěvek od Milan »

Dnes mi došel balíček s věcma od pána z Ostravska.Poslal vzorky.Pokud bude o něco zájem,tak sem napište.Čím víc objednávek,tím to bude levnější.Ceny zatím neznám.
resin.JPG
resin1.JPG
Je to velice precisně udělaný a nerozezná se od orginálu.Nejvíc se mi líbí ty přilby.
Resin3.JPG
na obrázcích je:Přilba,granát,plynová maska,pancéřovka,bednička na náboje ke kulometu,náboje do tanku dva druhy,prázdné hilzny,várnice,velká kulatá várnice,malá bednička,velká bedna,mina,hák na lana.
Naposledy upravil(a) Milan dne 21 kvě 2009, 16:36, celkem upraveno 1 x.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: RESIN

Příspěvek od long.michael »

No tak určitě bych měl zájem ale teď mi nabízel kolega v práci že by mám mohle jeho známí také něco udělat dělá olévané modely autíček sice tedy 1:72 ale udělal by i náš Rozměr tak tak by mi měl zjistit ceny chtěl sem nějaké vojáčky a to co se dá udělat,ale nemám předlohu říkal že by vojáčci z první zakázky co by se dělala forma jeden vyšel asi do 500kč při 10ks pak by byli levnější ale chce to předlohu co vy na to.Jdu zkouknout co bych si vzal z nabídky co ti přišlo ale určitě vše co tam je od každého kusu jednou zbytek dopíši co bude navíc.
No tak líbí se mi vše ale záleží na ceně pokud by byla rozumná tak bych to vzal ke kazždému tanku
Jo jen neposílal si tam i samopal sm 40 ten nevidím ty chci pokud by je udělal tak asi 5ks do pevností
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: RESIN

Příspěvek od Milan »

Samopal nešel udělat.Je to moc jemný.
Návštěvník

Re: RESIN

Příspěvek od Návštěvník »

No ale tak to je škoda možná by je udělal ten co dělá ty autíčka
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: RESIN

Příspěvek od Milan »

Dostal jsem od pana výrobce fotky sudů
sudy.JPG
Nápis na sud..JPG
Nápis se nalepí na víko.Cena asi 120až 130 Kč za komplet.
long-michael

Re: RESIN

Příspěvek od long-michael »

Milan píše:Dostal jsem od pana výrobce fotky sudů
sudy.JPG
Nápis na sud..JPG
Nápis se nalepí na víko.Cena asi 120až 130 Kč za komplet.
Tak to se mi líbí to bych asi také chtěl to by se mělo nechat použít na tiger
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: RESIN

Příspěvek od long.michael »

No tak sem už mluvil stím výrobcem autíček tak sice má hodně zakázek ale pokud by sme mu udělaly objednávku na 3tisíce kusů tak by nám dle jednoho vojáčka udělal další to sem říkal to je asi hodně kusů ale když by se tu o to našel zájem.Tak osádka tanku byli 3vojáci plus pěší jednotka jo a možná by se dalo udělat i to že pokud by to byl nějaký ten univerzální tvar a takový ten vcelku základní postoj mohlo by jit udělat mu dát drátky a by se snimi dalo pohybovat na nakročeni posazení a uchopení věci.Sice náklady by byli asi o něco vyší ale šlo by to udělat.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: RESIN

Příspěvek od Milan »

Tak mi přišel ceník.
Krabice velká 50Kč
Krabice malá 40Kč
Várnice velká 45Kč
Várnice malá 30Kč
Krabička Velká 25Kč
Krabička malá 15Kč
Náboj 25Kč
Panceřovka 25Kč
Granát 15Kč
helma25Kč
Sud 95Kč(viz foto)
Nápis na sud 25Kč(viz foto)
Nápis na sud je z resinu.nalepí se na víko.

Kdo bude mít zájem tak mi pošlete soukromou zprávu a já Vám dám kontakt na výrobce.
Nechci jeho číslo presentovat veřejně.Také nechci sloužit jako přebalovací firma.
Věřím že to všichni chápete.Děkuji.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: RESIN

Příspěvek od mrst »

tak pro info....
Poláci prodávali zde figurky za 250,- a při koupi více než 4 ks ...byla cena220,-
to je na porovnání a mají již něco v ruce např. MG34 a pásy nábojů s 1 ks krabice na náboje.
slol
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: RESIN

Příspěvek od Milan »

Co tím chtěl básník říci ??? Je to drahý??? Je to levný??? Kde potkám toho Poláka ??? Nechci teď figurky.Chci to co je vyfoceno !!! :!:http://www.verlindenonline.com/store/12 ... gures.html Co potom ceny na tomto odkaze ???
A ještě pro info tak jsi koupil PAK 35/36 za 89 euro a figurku za 29 euro.Je to drahý ??? :idea:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“