Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Pavel, Otrokovice

Představení

Příspěvek od Pavel, Otrokovice »

Zdravím všechny šikovné stavitele tankové techniky a rád bych se vám představil. Jmenuji se Pavel Hanzlík bydlím v Otrokovicích, je mi 67 let a blbnu jako malý kluk. Už od dětství se mi líbila pásová vozidla a mým snem bylo aspoň jedno vlastnit. Můj první model byl Mlok podle Plánků ABC, které vycházely jako příloha časopisu. Starší si je určitě pamatují. Bylo to obojživelné pásové vozidlo ovládané bovdenem. Pak jsem přešel na plastikové modely a protože jsem pracoval dvacet pět let u záchranné služby zaměřil jsem se tímto směrem a stavěl sanity a hasičáky, tanky mě ale neopustily. K prvnímu jsem se konečně dostal v šedesáti letech jako dárek od rodiny k Vánocům, narozeninám a svátku dohromady. Je to Pershing od Tamky, pak následoval King Tiger a Super Sherman taky od Tamky a následně T55 a T34/85. Poslední můj kousek je vlastní stavba VT34. Měl jsem doma nevyužitou a nepojízdnou T34ku kterou jsem chtěl rozebrat na náhradní díly. Pak mi ji bylo líto a stavěl jsem podle fotek a rozměrů skutečné VT34ky. Fotky dal na vaše stránky Pecha. Snad se povedla aspoň trošku. Bydlím v paneláku a vše kutím v obyváku a hrubší práce na balkoně. To vše díky mé tolerantní a chápající manželky. Tak jsem vám stručně představil a s heslem " Ať se dílo daří a rukám nikdy klid" vás ještě jednou zdravím. Neovládám elektroniku, protože ve škole jsme brali jen elektronky a tranzistory se teprve klubaly na svět a tak snad najdu někdy mezi vámi rádce. Pavel.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Představení

Příspěvek od sakulajda »

VTcko paradni. Jen tak dal.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: Představení

Příspěvek od pajak7 »

Mistře klobouk dolů před vaší prací a váš účet je AKTIVNÍ ahoj
Pahan
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 36
Registrován: 07 dub 2015, 08:29
9
Lokalita: Česká republika

Re: Představení

Příspěvek od Pahan »

Díky za přijetí, k mistrovy mám ještě daleko, jsou tady jiní machři ale potěší to.
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 569
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
12
Lokalita: Plzeň

Re: Představení

Příspěvek od Ody »

Zdravím posilu fóra - VT34 je parádní.
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: Představení

Příspěvek od honza kadrmas »

Ahoj také tě zde vítám to VT je luxusní :-)
Váš Šaryk
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“