Predstávenie sa modelfóru

Vyřízené aktivace
Odpovědět
bigoš-RV

Predstávenie sa modelfóru

Příspěvek od bigoš-RV »

Pozdrav, aj menom ďalších z Rožňavy.

Z Rožňavy zdravím rovnako postihnutých a všetkých, nie len tých s ktorými som sa stretol na PMD 2015.
Aj keď som začal ako plastikový modelár, stále ma priťahovalo, to aby sa aspoň niečo „hýbalo“, a keď to vyšlo bol som na to osobne pyšný. Na modelarčine vyrástli aj obaja synovia. A keď som sa od nich „osamostatnil“ tak som si kú svojej šesťdesiatke „konečne dovolil“ model s vysielačkou“. Konečne som sa stal veľkým chlapcom.
Uprednostňujem súčasnosť pred históriou. Aj keď KV-1 to nepotvrdzuje. Prvým kusom bol ale ZTZ-99 ako čínsky MBT. A snom je z druhého ZTZ-99 „vyrobiť“ T-72 , podľa skúsenosti iných z modelfóra, skôr než príde v jeseni do predaja.
V podstate som mál 4 tanky, ale jeden som zo samej lásky zjedol za pomoci rodinných príslušníkov. Ten ktorý nebol mazaný klasickými mazívamy ale šľahačkou, mi zaistila nevesta, profesionálna vojačka OS SR, a jej ho pripravila jej kolegyňa.
Zo súčasnými tankami jazdime tak intenzívne, že už pomaly „nevládzu“.
KV-1 už pomohla nová RX-18. ZTZ-99 nová vydržala len celý MDD v útvare a odvtedy iba cúvne a niekedy ani to nie. Hlbšie som sa ňou ešte nezaoberal.
Pokiaľ to pôjde a pokiaľ to zvládnem prispejem pre názornosť aj fotografiami.
S pozdravom
bývalý motostrelec, (a ďalšie) v ČSĽA.
Obrázky nešťastníka čo toto píše nájdete na:
https://plus.google.com/117167973237341 ... banner=pwa
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1242
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: Predstávenie sa modelfóru

Příspěvek od solo »

Chcem Ťa privítať na tankovom fóre a Tvoje príspevky zaujmú.Napr.-pri otvárani tanku zaisťovanie vrchnej časti vane.Vyrobené z dáždnika.Taktiež autor dvoch tankodrómov v Rožňave.Tak vitaj. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
pajak7

Re: Predstávenie sa modelfóru

Příspěvek od pajak7 »

Aktivováno ahoj
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“