Pro dítě 2017

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1271
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Pro dítě 2017

Příspěvek od Ivan »

Ahoj.
Dnes jsem prověřoval možnost zúčastnit se akce Pro dítě na BVV.
Kontaktoval jsem pana Oberreitera vedoucího RC-TRUCK MODELS BRNO.
Můžeme se také zúčastnit za nás tankisty.

Zde je mail, který jsem 24.2. obdržel:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj kamarádi modeláři a přátelé.
Přeji hodně toho nejlepšího v roce 2017 a hodně modelářských úspěchů a stálého zdraví.
Letos jsem nepočítal s tím že nějaká modelářská akce z mé strany bude.
Navazuji na předchozí dopis, který jsem rozeslal asi před měsícem.
Vedení akce ProDítě, pro nás na letošek zajistilo alespoň něco málo prostoru, ke kterému se budeme muset přizpůsobit.

Veletrh ProDítě, se koná 23.- 26. března 2017, což je za pět týdnů - tentokrát to bude na jiným místě, než jsme bxli zvyklý. Je to v pavilonu "B" na prvním patře ( galerce ), kde jsou pro potřebu k využití dva nákladní výtahy asi 4x4m.

Tentokrát se počítá s menší modelářskou plochou. K dispozici bude omezené množství hlíny i s menší silnice. Bazén letos nebude. Nemůže být na patře, ohledně stánků pod námi.
Pokud bude mít někdo z lodních modelářů zájem, tak lodičky předvést jako statický.
Zázemí bude pro modeláře připraveno, jako obvykle, stoly židle a 230 V.
Je to pro letošek. Pak by jme se měli vrátit zpátky.

Sraz bude v 8.00 hod u Brány č. 8, kudy budeme vjíždět a to v sobotu, i v neděli.

Buďte tam prosím na čas, pojedeme přes celé výstaviště a nebudu moc se pro opožděné vracet. Děkuji za pochopení.
Upozorňuji, že tam bude letos málo místa, tak kdo nebude moc, tak to nevadí a příští rok se to snad zlepší.
Registrace účastníků bude ukončena 19.3.2017.

Pro přihlášení potřebuji vědět:

Jméno zúčastněné osoby, bydliště (stačí město), typ auta a SPZ, s jakým modelem přijedete, a které dny se zúčastníte. Je to pro volný vjezdy.
Prosím i jména modelářů ( spolujezdců ), kteří pojedou s Vámi ve vozidle.
Volný vstupy budou pro všechny účastníky a rodinné příslušníky ve vozidle.
Pro účastníky je zajištěno parkoviště v areálu BVV, na proti pavilonu B.
Prosím aby všichni přihlášení toto parkoviště využili, na jiných místech budou auta odtažena. Veletrhy nám to kladou opět na srdce.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Při posledním dnešní hovoru jsem se dozvěděl, že místa bude dostatek, k dispozici bude celá galerie.
Kdo se bude chtít zúčastnit, napište mi prosím SZ s výše uvedenými informacemi.

V ÚTERÝ V 18 HOD ODESÍLÁM SEZNAM ÚČASTNÍKŮ

Účastníci:
Ivan, Luboš, Jakub

Sem budu pro kontrolu připisovat další zájemce.
Naposledy upravil(a) Ivan dne 20 bře 2017, 15:10, celkem upraveno 1 x.
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „BVV“