Kupa RC Tiger I alebo Panther

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
pajak7

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od pajak7 »

11mh11 píše:Zdar Hosi cesti...vidim,ze ste zbehli v tychto veciach a kedze silno uvazujem okupe RC modelu Tiger alebo Panther,rad by som poprosil o rady ohladom typov a tried v roznych cenovych relaciach(na Slovensku su v predaji min 3 verzie od fi.Heng Long).Na co si dat pozor?ktora verzia je kvalitnejsia?Ako sa chova plast.prevodovka a pasy a ako kov?
Pozorně si prečítaj a budeš moudřejší ssad ssad ssad http://www.mujtank.tym.cz/jaky-doporucite-rc-tank-t191/
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od mrst »

hale Pavle ...schválně jakého jsi názoru
dnes z hlediska jízdních vlastností a spolehlivosti bych volil Panzer III....CO TY
pajak7

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od pajak7 »

mrst píše:hale Pavle ...schválně jakého jsi názoru
dnes z hlediska jízdních vlastností a spolehlivosti bych volil Panzer III....CO TY
Vláďo vzhledem k možnosti dokoupení veškerého příslušenství které se nabízí k německé technice(to je komplet kov.tuning podvozku atd. ) bych se asi taky rozhodoval mezi Tiger 1 a Panzer III.
Škoda jen že se toho tolik nedělá na Ruské a Americké tanky (ale my co máme příležitost nastrojářské dílny tak to nějak oželíme).
Je pravda že Číňani se hodně rychle učej a tak i ty jejich modely jsou už trochu na úrovni.
Jen ta elektronika :roll:
pajak7

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od pajak7 »

11mh11 píše:Pajak dakujem...som sa dost dozvedel...Budem urcite volit verziu Kov...mrst,inklinujem od zaciatku skor k Tigru I v tomto prevedeni vzhladom na moje zaujmy o historiu ohladom 2sv.vojny a realnost modelu.Panther sa mi prestal po zrovnani detailov spracovanim pacit a Panzer III je na moj vkus priliz maly aj ked sa jedna o mierku 1/16.On bol v skutocnosti v podstate tiez mensi,ovsem model s rozmerom cca30cm nieje nic pre mna.No chcel som sa len uistit,kedze nepoznam nikoho kto takuto vec vlastni-pohybujem sa vo svete skor realnych zbrani. ;) ....zaujima ma uz len teda este 1 vec hosi.Ako sa napr.chovaju kovove pasy na drevenej alebo laminatovej podlahe bytu?Neposkodia ju pri hre v interieri?manzelka by ma dorazila... :lol: dik
Kovové pásy nevim ale plastové jsou bez problému (vlastní zkušenost ).
S kovovejma pásama budeš muset vyzkoušet co Manželka vydrží :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nebo vlastně co vydržíš ty :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Milan »

11mh11 píše:Zdar Hosi cesti...vidim,ze ste zbehli v tychto veciach a kedze silno uvazujem okupe RC modelu Tiger alebo Panther,rad by som poprosil o rady ohladom typov a tried v roznych cenovych relaciach(na Slovensku su v predaji min 3 verzie od fi.Heng Long).Na co si dat pozor?ktora verzia je kvalitnejsia?Ako sa chova plast.prevodovka a pasy a ako kov?
Mrkni na toto http://www.asiatam.de/product_info.php? ... f017c7dc59
Já jsem ho koupil a jsem velice spokojen.Má sice plastové pásy ale to pro začátek stačí.Jeho velkou předností jsou převodovky 3:1.Do týdne ho máš z Německa doma.K tanku mi přibalili prodloužení kanonu.Také tam jsou otvírací kovové poklopy.A pokud trváš na kovových pásech tak se taky prodává tady
http://www.asiatam.de/product_info.php? ... f017c7dc59
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od long.michael »

Zdar kolegové tak já dle vlastní zkušenosti vím že doma na ježdění sou dobré pásy plastové a na ven Kovové.
Ale jinak mámm tedy tiger myslím že 2 v kov tuningu už jednotku tkrx18.A docela dobrý ale musim pak koupit ještě dvě jednotky.Budu pojizdnej
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3163
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od mrst »

panther nebrat...nesouhlasí a moraváci vědí o čem je řeč...stálo je to docela hodně námahynež to daly dohromady, aby model trochu odpovídal
nebo máš možnost jít do tamky...ta odpovídá předloze
mrst
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Milan »

Dobře jsi udělal.Zatím mi došli vždy balíky v pořádku a do týdne.Až budeš mít tank doma tak první co udělej tak dej na výstupní hřídele převodovky ložiska.Sedí tam 8x15x4 a nebo něco podobnýho s dírou 8 mm.
Návštěvník

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Návštěvník »

To treba?normalne gulickove loziska?vydiera sa to bez nich?nieje to nijak osetrene od vyroby?
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Kupa RC Tiger I alebo Panther

Příspěvek od Milan »

Odpovědět

Zpět na „Poradna“