Můj tank KV-1 a co s ním dál

Odpovědět
tom59herder
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 29
Registrován: 03 říj 2009, 18:52
14
Lokalita: Březová alej 1305/4, Staré Město, 460 01 Liberec

Můj tank KV-1 a co s ním dál

Příspěvek od tom59herder »

Dnes mi dorazil balík s mým "mazlíkem", KV-1. Samozřejmě jsem jej objednával s tím, že se pustím do konverze na jiný typ KVéčka nebo na přestavbu na SU. Zatím sháním podklady a rozhoduji se nad verzí. Přestavbu budu provádět bez nákupu konverzních dílů. Tak držte palce, budu informovat o svých postupech. puffy
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Můj tank KV-1 a co s ním dál

Příspěvek od Milan »

Popiš tank blíže.Odkud jej máš,za kolik a jaký má funkge.Na kuličky nebo infra bojový systém?
Jak jsi spokojen s jízdou? :?:
pajak7

Re: Můj tank KV-1 a co s ním dál

Příspěvek od pajak7 »

Jo jo více info :o :shock: :o taky o něm uvažuji ale až příští rok až doladím Pershinga
tom59herder
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 29
Registrován: 03 říj 2009, 18:52
14
Lokalita: Březová alej 1305/4, Staré Město, 460 01 Liberec

Re: Můj tank KV-1 a co s ním dál

Příspěvek od tom59herder »

Pro začátek jsem si řekl "moc neutrácej, uvidíš později". Tak jsem využil nabídky na http://www.rcshop.eu, kde jsem viděl tank od Heng Long pod názvem RC Tank 1:16 Russia KV-1s Ehkranami. Cena se mi jevila více než příznivá - 2175,- vč DPH a dostal jsem ještě slevu 5% a tak jsem i s dobírkovným poštovným zaplatil něco málo přes 2200,-. Ten týden čekání byl krutý a včera v tom nečase se pošťáci v Liberci činili a tak jsem ho ve 2 hodiny odpoledne měl v DDM. Večer jsem ho sice rozbalil, ale jen proto, abych nabil baterii.
Dnes ráno jsem si jej prohlédnul, abych zjistil v jaké konfiguraci je tento model. Je v provedení A - plastové převody, kola i pásy. Součástí není ani zvukový modul a ani kouřový. Střelba je kuličkami, které jsou asi ve 200 kusech součástí modelu.
Po nabití baterie jsem jen chvilku zkoušel jízdní vlastnosti. Bude to chtít trochu cviku se to s tím dobře naučit. Trochu mi vadilo to, že tank akceleruje až v krajní poloze páky, z auťáků jsem zvyklý na postupnou akceleraci (ale je to jen o zvyk nebo přestavění na regulátor). Hned na začátku jsem trochu plašil. Na vysílači jsem měl nastaven "kanál" C a tak jsem jej nastavil na spodní straně vany tanku i na přijímači ("kanál" C). A ono nic. Už mě napadaly myšlenky, že to zabalím a pošlu zpátky. Pak mne napadlo, že kluci čínský prostě otočili přepínač o 180 stupňů a tak jsem přepnul přepínač na přijímači do polohy "kanálu" A. A jelo to.
Zatím 3 fotky:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“