Strážnické poježdění 2020

Odpovědět
Uživatelský avatar
Max
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 602
Registrován: 02 zář 2017, 14:16
6
Lokalita: Dobruška a okolí...

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Max »

Drake píše: 26 led 2020, 07:03 Tak pánové u nás námraza jak sviňa, nejsem schopný vyjet s autem kopec u garáže na hlavní silnici. Doufám že to do hodinky zmizí abych mohl vyjet. :shock:
Ráno jsem jel z práce z noční a na to, že bylo jen -3 a mlha tak se to klouzalo tady na Rychnovsku také. Za chvíli jedu na další noční tak snad silničáři budou mit silnice ošefovane.
------

Koukal jsem do té galerie a docela dost lidí. Máte někdo další fotky z akce.?
"Papír snese všechno a proto vzniknul tento model".
CC-01 - 8x8 ~Tamiya ~. england Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od sakulajda »

Pánové, s kým jsem se tam bavil ohledně sovietských figurek kloubáků 1/18 ?
Vypadají takto
https://www.ebay.com/itm/INDIANA-JONES- ... Sw-KFXfcBy
Myslím, že by to na řidiče ČSLA mohlo jít předělat.
--------
Fotky nemám, nebylo kdy fotit.
--------
Draku, co kýbl nastavení OK?
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
lubono
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 26
Registrován: 01 črc 2015, 11:08
8
Lokalita: Brno

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od lubono »

Strážnického poježdění jsem se zúčastnil tentokráte jako divák. Z pohledu diváka, mnoho modelářů a ještě více modelů což je divácky řečeno dobré , pěkné, hezké ( kamiony , překrásná železnice a dokonce i poletucha se prohnala ozonem tělocvičny a samo jak jinak gulášek ) Ale chudáci tankáni, posedávali kdesi v koutku a ten plácek co na ně zbyl okupovala mládež ( modelářský potěr ) a tatíci jen smutně koukali a snili o tom jak by tu bylo krásně kdyby tělocvična byla nafukovací. Přesto je moc hezké že se najdou lidé a takové akce organizují. Díky ahoj
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj kolegové - modeláři !
Děkuji všem, co jste přijeli a byli na letošní akci. Říkává se: "Konec dobrý, všechno dobré!" Ale on konec dobrý vůbec nebyl !!! Jestliže DDM Strážnice (hlavní pořadatel) má zaplacený pronájem tělocvičny do 17.00 hod., tak žádný mládežník-sportovec si nebude vyskakovat, že se máme sbalit a vypadnout !!! TOŽ TOTOK TEDA NÉ !!! Ředitel DDM bude věc dále řešit, no uvidíme.
P.S. Jak budu mít odkaz na fotky a videa od pana Letnického na Rajčeti, tak jej sem vložím.

R.R.R., 19.15 hod.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 27 led 2020, 11:32, celkem upraveno 2 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Drake »

Uff tak už jsem doma, add. akce, to nechám na hodnocení druhým, ale Rudyn má pravdu, to byl takovej flek na skončení jinak dobré akce. Pan Letnický říkal že zkusí zjistit jak to vlastně bylo s tou tělocvičnou.....rozhodně mládežníci se nechovali zrovna slušně.

Mno já jsem vcelku spokojený, pokecal jsem zase se spoustou lidí nasál informací co jsem potřevobal (děkuji Radovanovi za ukázku podvozku T-34 dost mi to ulehčí projektík), Kuldík mi nastavil Kýblíka aby správně jezdil, za což mu děkuji ;) , načež jsem Kýblíka vyboural a očesal na mostě :D Gulášek jsem neměl páč mám zas zničený žaludek z montáže a Panther mi zázračně nejezdil........doma jsem ho zapnul a všechno bylo v pořádku tak nevím :( Mám tam asi trpaslíka Zkurvíka co mi dělá naschvály a buď mi kazí tanky nebo mě ve spánku přemisťuje pod cizí auta :D
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj,

tak už jsem také doma cool Víc toho už dneska asi nenapíšu :D
Uživatelský avatar
Radovan Preč
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 221
Registrován: 11 črc 2016, 14:24
7
Lokalita: Ostrava

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Radovan Preč »

ahoj Ahoj taky jsme už dorazili,na cestě kur.... mlha jeli jsme krokem. Akce ok ježdění málo- neskutečné rušení/tak bylo velké kecání/ , ale gulášek 1* velká pochvala *BRAVO* .
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Drake »

Chlapi hlavně že jste v pořádku dojeli, já šel kolem sedmé z garáže a už to zase klouzalo, led byl jako sklo.
Uživatelský avatar
Max
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 602
Registrován: 02 zář 2017, 14:16
6
Lokalita: Dobruška a okolí...

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Max »

Koukám, že jste dorazily všichni domu tak je to dobře. Čtu vaše raporty v práci na noční přes telefon. :mrgreen:
Doufám, že se to ráno nebude klouzat.
"Papír snese všechno a proto vzniknul tento model".
CC-01 - 8x8 ~Tamiya ~. england Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Strážnické poježdění 2020

Příspěvek od Drake »

Bohužel Maxi ráno to stejný.......do práce jsem dojel pozdě páč jsem se ploužil snad jen čtyčicítkou.
Odpovědět

Zpět na „Strážnické poježdění“