StuG IV asiatam

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1161
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Drake »

Vítku jsem teď na montáži tak Ti nemůžu nahodit fotky, nicméně jak píše Láďa, na kanystřík od ředidla stačí klidně obyčejné nůžky........dělal jsem z nich i držáky schurzenů na Panther, ty jsou malé a jsou i dostatečně pevné. Pokud se Ti ten plech zdá nedostatečně pevný na držáky zkusil bych se mrknout třeba na MN modelář nebo Modelartikl do sekce materiál na stavbu modelů, cca. před třemi lety jsem tam bral na Panzer nosníky z mosazi na držáky na věž, odhadem to byly plocháčky 2x1mm z hlavy (opravdu to teď nepřeměřím) a bylo to zcela pevnostně dostačující. (za chyby v textu se omlouvám píšu to v pauze na mobilu a nejsem zvyklej).
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Na ty samotné plechy bude kanystr stačit, ale budu teda muset zkusit jestli vydrží i jako držák
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Tak jsem začal zas něco vyrábět :D

Z 0,5 ABS destičky jsem vyřezal pláty schurzenů, tady je výsledek

Obrázek
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Tady máte video z jízdy :D
V čase cca 3:30 se ozve takové cvakání, nebojte neočesal jsem zuby, na jednom ozubeném kole je pojistka, která při velké zátěži začne takhle cvakat.
https://youtu.be/iuhtP9BOepk
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od LK88 »

Nechci se te nejak dotknout ale : ta hudba je strasna, na to jak je video dlouhe neni nic moc videt, a co to je za zvuky? To si dal jen k tomu videu nebo to mas nahrane v tanku? To nezni jako maybach...
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Tahle hudba mi tam z výběru seděla asi nejvíc :D zvuk tanku je hodně zkreslený, točil jsem to jen na mobil a ještě k tomu venku takže zvuk tanku není nic moc, tak se nezlobte příště to zkusím vylepšit.

Ale spíš mě trápí to že nejde zatáčet během jízdy, vždy když chci zatočit tak musím zastavit, takhle to mají starší elmody všechny nebo se to nějak přenastavit?
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od LK88 »

Nevybral sis asi nejlepsi teren na testovani, vubec lepivy teren je na prd mas uplne zalepeny pasy ,ale elmod by mel zatacet normalne, bude se ti blbe ted tank cistit, sundat pasy vsechno ocistit, zkus to nejdriv nekde na hladkym povrchu,nevim jak mas nastaveny,ja osobne nepouzivam to rado by razeni stupnu mam to porad na max a ostatni stupne vypnuty...
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

On tenhle materiál časem vyschne a bude se tam jezdit lépe. Myslíte že by to mohlo být tím řazením převodových stupňů?
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Tak jsem všechno řazení nastavil na nulu a nic se neděje, mám dojem jakoby se elmod jen připojil a ukazoval hodnoty, ale nešlo tam nic nastavit
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 468
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od kremak432 »

Tak jsem několikrát skouknul Tvé video..... Vše podstatné už shrnul Láďa. Muzika je opravdu strašná, příště raději bez muziky. Co mne zarazilo je, že máš nějak podivně nastavenou hlasitost zvuků. Kulomet a kanon dobrý, ale zvuk motoru prakticky není slyšet. Dokonce jej přehluší "švidrání" převodovek! Přijde mi, že máš nějak široké pásy. To jsou zimní?
Odpovědět

Zpět na „Sturmgeschütz IV“