Lešany 2021

Odpovědět
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lešany 2021

Příspěvek od mrst »

FYI...
Zatím nemám oficiální odpověď z VHÚ...

Pouze jedna dílčí věc..., že se mi nepodaří z důvodu obav o věci zabezpečit sprchy.... :( Mají obavy předat nám klíče a tím vzít na sebe odpovědnost za věci a materiál.
Tedy zabezpečuji velmi slušné záchody na vrátnici.
Standardní toalety s umyvadly budou normálně po celou dobu i v noci k dispozici.
:( :( :(
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lešany 2021

Příspěvek od mrst »

Situace se dynamicky vyvijí... puffy
takže po několika telefonátech, celodopolednímu vyjednávání a vysvětlování, intervencích od nám známých velitelů v naší věci nám velení povolilo... téměř vše co jsme pro zdárný průběh akce potřebovali
možnost sprch, toalet, stavby stanů, využití přístřešku na předvádění (stále místo) a hlavně možnost využití i přístřešku u občerstvení, kde máme možnost grilování a využití i lavic a stolů
hurá... :P :P :P
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lešany 2021

Příspěvek od mrst »

V pátek si dojedu na oběd a tím pádem budu v muzeu okolo 14:00...
Expozice jsou otevřené a není problém pro nahlášené vjet a projít si expozice... kdyby něco volat mne.
V muzeu jsou o naší modelářské předváděcí akci pro VHÚ informováni.
Seznam povolení vjezdu je odeslán a bude na bráně útvaru (muzea).
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 248
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: Lešany 2021

Příspěvek od david742 »

Zdravím ahoj ,
tak si to tam kluci hezky užijte.
My máme bohužel pracovní povinnosti.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lešany 2021

Příspěvek od mrst »

:P :P :P
"informativní manuál"
Jelikož je toto setkání spojené s předváděním modelů a je přihlášených několik nových kolegů a nakonec i pro nás staré "pardály" užitečné informace.
Toto setkání je trochu jiné než ty předešlé. Díky covidové situaci byl zrušen největší tahák pro lidi a to předváděcí jízdy historických i novodobých tanků či pásových vozidel. Muzeum bude však standardně otevřeno a tím pádem přístupné všechny expozice. A že je na co se dívat. Tedy neměl by být tlak od veřejnosti s poznámkami "kdy už budete jezdit?".
Tankový den byl odvolán. Díky to mu jsem nemohl pro nás "objednat" dovoz a stavbu vojenského stanu (Při předchozích pravidelných akcích se chrupalo... někdy i doslova v giga stanu pro 20 postelí). Na tomto stejném místě pod železniční expozicí a za raketovou halou budeme moci rozložit stany a vozidla, ve kterých budeme nocovat. Sprchy a čisté a soukromé toalety můžeme využívat na velitelství. Velitelství je vzdáleno od naší expozice (našeho tankodromu) asi 3 min. chůze a nebo využít toalety s umyvadlem na bráně útvaru. To je k přespání a ubytování.
Jestliže se podívám z okna, tak je vlhko a pršelo.... to nám však vůbec nevadí! :P :P :P Proč?
Předváděcí tankodrom je zastřešen a pískohlína je v přepravce... absolutně suchá a beru jako vždy sebou koberce, jako imitaci silnic. Takže můžete jezdit i po nich a určitě své miláčky nezničíte.
Stavba bude probíhat v pátek odpoledne a sklízení v sobotu okolo 15:00-16:00 hodiny. Každá ruka k pomoci bude vítána a doufám, že většina z nás nebude mít ruce pouze za zády :lol: . K očistě do čista máme k dispozici sprchy. Ručníky vlastní... nejsme v hotelu s pěti hvězdami.... jsme tankisti :P :lol: .
K tankodromu bude vyvedena elektrika. Kdyby někdo vzal konvici na kávu... bylo by fajn. PLS. napište sem, kdo... ať ji nevezou všichni.
Nyní k večernímu posezení... (k tankodromu si vezměte nějaké campingové židličky)
Večer, jako vždy bude posezení u grilu... doveze Jirka D. a k tomu je zapotřebí vzít brikety (ne dřevěné uhlí)... prodávají třeba v Lidlu.
Večer máme povolení využít přístřešku muzejního občerstvení. To bude otevřeno přes den.... pivo, limo, hranolky se sýrem, párek v rohlíku. Ale na večer si vezměte, krkovičku, buřty, klobásky pro vlastní večeři. Prosím přivezte, hořčici, kečup.... vždy na to zapomenu, ale to není vůbec hlavní... pište sem, aby všichni věděli co, kdo bere třeba navíc. Vezměte si na noc a večerní posezení hlavně něco teplého na sebe. U bufetu jsou stolky a lavice.... takže to se brát nemusí.
Každý jsem hoďte co vás napadá... hrňte dotazy...
Beru si na starosti nějaký "dáreček" pro lidi, kteří za nás intervenovali, aby se to vůbec mohlo rozumně uskutečnit.
Seznam již odeslán a bude na bráně... postup viz. předchozí zpráva... o vjezdu.
Dále beru věci k diskuzi klubu. :P
A to nejdůležitější je vezměte si skvělou náladu sebou a pozitivní myšlení :P :P :P :P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: Lešany 2021

Příspěvek od miki7277 »

Ahoj Vláďo , moc mne to mrzí a omlouvám se ale zaměstnavatel mě nepustí a tak nemohu dorazit na tito skvělou akci ....
Ještě jednou se omlouvám a přeji ať Vám akce vyjde ,s pozdravem Milan ahoj
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Lešany 2021

Příspěvek od mrst »

nevadí... je to na pohodu a nemá cenu to hrotit... díky za info
Januk
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 170
Registrován: 14 pro 2012, 14:47
11
Lokalita: Trutnov

Re: Lešany 2021

Příspěvek od Januk »

Čau kluci. Granulované uhlí, brikety vezu.
A beru i konvici. Kafe rozpustné a čaj ovocný.
Cca8x mini mlíčka
H.
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Lešany 2021

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Vláďo !

Pokud zbude v autě místo, vezmu i nějaké dobré víno ! Něco dáš Vláďovi Š....... za jeho starostlivost o chod www.stránek našeho fóra a něco jako dárek lidem za tu sprchu atd. Určitě v sobotu před odjezdem domů sprchou nepohrdnu !!!

R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Lešany 2021

Příspěvek od Shotek »

Kamarádi, ač mě to velmi mrzí, s největší pravděpodobností nebudu moct tentokrát dorazit a to jsem se tolik těšil. 😔
Ještě sice jiskřička naděje existuje, ale dost malá, uvidím definitivně zítra odpo...
Provětrejte tedy kdyžtak stroje i za mne a řádně si to užijte!
ahoj
Odpovědět

Zpět na „Lešany“