Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od hranicak11 »

Zde je pár fotek z akce moc jsem toho nefotil, ale místo jako takové je parádní. Účast z naší strany mi přišla bídná (sám jsem byl jen v sobotu). Tak snad tuto možnost budeme mít i příští rok a řádně s ní naložíme. ahoj

mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od mrst »

Ahojte,
za mne zdařilá akce..., účast lidí (veřejnosti) dnes velmi bídná... místo parádní.
Přijel jsem, zajezdil, uklidili jsme a den utekl, jako nic... :P
Velmi mne překvapily baráčky... a jak jsou jednoduché a krásné...
Díky za organizaci

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Martin Muzikář

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od Martin Muzikář »

Právě jsme dorazili domů, prakticky po čtyřech dnech, kdy dva dny zabrala příprava a dva dny samotná akce pro návštěvníky. Musím tady napsat, že se nám tam sešla ta nejlepší parta, jakou jsme si jen mohli přát.

Děkuju Vláďovi Š., Pavlovi, Honzovi a Honzíkovi, Milanu Fabišíkovi, Petru Merklovi a Zdendovi za velkou pomoc při realizaci a provozu po celou dobu akce. Bylo to s Vámi super a užili jsme dost legrace cool

Děkuju také Vláďovi Mrštinovi, který s námi byl v neděli a pomohl při bojích i při uklízení tankodromu. Děkuju Bolkovi za půjčení stromků, které nám v sobotu dovezl. A děkuju těm dalším, kteří za námi dorazili v sobotu nebo v neděli.

Věřím, že jsme odvedli společně dobrou práci. Chtěli jsme vyzkoušet vyvýšené podium pro lepší prezentaci tanků, jiný materiál než písek, ačkoliv zeminu by bylo zapotřebí ještě přeházet přes síto, aby se v ní lépe jezdilo, ale celkově se koncept zdá být dobrou cestou.

Neškodilo by sem dát pořádné fotky, tak prosím ostatní dobré duše, aby je sem dle vlastního výběru doplnili, tedy až se zotavíte z cesty domů. Předem moc díky.

A ještě jedno poděkování - Marku Radovi, jakožto organizátorovi celé akce ze strany muzea ČD. Neměl to snadné, v této době, a u první akce tohoto druhu u nich. První akce vždycky přinesou nějaká úskalí. Postaral se o nás v max. možné míře, splnil vše co mohl z naší dohody a to rozhodně neměl na starost jen rc tanky / vlaky, ale i další skupiny, prodejce, rc trucky ad. ahoj

ps: Bolku, příští rok je to tvoje, můžeš se předvést :D

Martin
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1345
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od rmichalbarna »

Martine měli jste to moc pěkný! ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj,

tak už jsem také doma, ale dnes toho už moc nenapíšu ... :D :D
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od solo »

Pekná akcia!
Počasie Vám vyšlo!
Tankodróm pekne preoraný.
A hlavne ,že to bola hlina.
Pochvala pred zapnutým motorom.

solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od hranicak11 »

Martin Muzikář píše: 15 srp 2021, 21:05 ps: Bolku, příští rok je to tvoje, můžeš se předvést :D

Martin
Tak příští rok budeme bojovat o Aš a to ve velkém 😅 pro veřejnost, tak jak bylo v plánu na 75. výročí osvobození. Takže pro mě velký krok do neznámá oproti předchozím akcím, které byly hlavně pro nás.

S akcemi, které se zveřejňují později to je horší, neboť musím mít nahlášenou dovolenou na rok 2022 do 20.12. 2021.
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Chlapi měli jste to hezké. Škoda, že vaše expozice byla trochu zastrčená a spousta příchozích o ní nevěděla. Vyvýšený tankodrom byl dobrý nápad. Dík, že jsem si mohl vyzkoušet na jiném povrchu i tanky v trochu větším měřítku. Zkouškou prošly a fungovaly. Co mám informace je zájem o akci z vedení muzea a i příští rok. Ale asi by to chtělo trochu větší plac. Akcím zdar. Pepa
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od mrst »

dovolil jsem si otevřít nové vlákno, abych nešpinil tematicky toto týkající se podkladu na tankáči :P
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 14. až 15. 8. 2021

Příspěvek od miki7277 »

Tak jako poslední účastník této skvělé akce se hlásím že jsem v pořádku dorazil domů .... Všem moc děkuji za skvěle strávený víkend ,parádní společnost i super místo pro naší prezentaci ... Ještě jednou dík a už se těším na další skvělou akci ahoj

Naposledy upravil(a) miki7277 dne 17 srp 2021, 17:29, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Lužná u Rakovníka“