Poptávám elmod nebo ibu

kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 468
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Poptávám elmod nebo ibu

Příspěvek od kremak432 »

Ještě se zeptám co vše se musí koupit abych se mohl účastnit bitev? ????????????????????????....................


Tak nějak jsem nepochopil tuto Tvou otázku....................................

Já si beru například dobrou náladu, ale nevím jestli se dá někde koupit?!?!?!?!?????????????????????
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 685
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Poptávám elmod nebo ibu

Příspěvek od scoutT34 »

neviem či otazka smerovala na infra súboje?
ak áno toto sa na našich modelarskych zrazoch nerieši

prakticky nikto, (iba minimum ľudí) nemá takyto infra system IR v tankoch namontovaný

komentovane tankové suboje (ale bez IR ) sa realizuju na akciach naozaj iba ojedinele.
Najviac ich je na Slovensku
Nejake komentované ukážky boli na akcii na Lome roky 2018 a 2019 resp na ModelHobby v Prahe v roku 2019 , skus si najst videa
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Poptávám elmod nebo ibu

Příspěvek od Vítek »

scoutT34 píše: 02 srp 2021, 13:43 neviem či otazka smerovala na infra súboje?
ak áno toto sa na našich modelarskych zrazoch nerieši

prakticky nikto, (iba minimum ľudí) nemá takyto infra system IR v tankoch namontovaný

komentovane tankové suboje (ale bez IR ) sa realizuju na akciach naozaj iba ojedinele.
Najviac ich je na Slovensku
Nejake komentované ukážky boli na akcii na Lome roky 2018 a 2019 resp na ModelHobby v Prahe v roku 2019 , skus si najst videa
Ano, na Ir souboje, myslel jsem že je to mnohem častější, viděl jsem právě videa s komentovanou bitvou tak jsem myslel že je to časté.
kremak432 píše: 02 srp 2021, 13:08 Ještě se zeptám co vše se musí koupit abych se mohl účastnit bitev? ????????????????????????....................


Tak nějak jsem nepochopil tuto Tvou otázku....................................

Já si beru například dobrou náladu, ale nevím jestli se dá někde koupit?!?!?!?!?????????????????????
K elmodu je nabízené i příslušenství mezi kterým je i Ir systém, proto se ptám jestli je to potřeba.
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 685
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Poptávám elmod nebo ibu

Příspěvek od scoutT34 »

ja mam.IR compatibilny so systemom Tamiya na 5 ks techniky
1 ks aj Elmod

mam to skor pre deti , ked sa chceli hrat či sa uz ale velmi dlho nestalo

kazdopadne na IR suboje musi byt velka diorama s terenom, stavbami ...
a to v podstate nikde neexistuje

nieco je v B.Bystrici a nieco bolo na Lome ale to je všetko
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 468
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Poptávám elmod nebo ibu

Příspěvek od kremak432 »

No, jak píše Jano, to co na tomto foru řešíme je maximální(samozřejmě dle možností každého jednotlivce - finance, čas, vybavení a šikovnost) shoda s originálem co se týká vzhledu a funkčnost modelu přiblížit své předloze. V praxi to znamená, že je asi špatně, když 68 tunové monstrum, které se sotva plazilo, v modelovém provedení "lítá" jako formule1!

Existují "spolky", které se specializují na IR souboje např. v Rusku, tam je to docela oblíbené.

Potom vím, že existuje parta nadšenců, kteří si postaví modely tanků a potom se sejdou na louce a tam si je reálně rozstřílejí. Potom zase cca rok staví nový model a ten si zase rozmydlí. Mám tušení, že jsou od Stoda.
Odpovědět

Zpět na „Poptávka“