Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 508
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od romann »

ahoj
pripojil som spodny gulomet na L5 a vezovy na L9,polarita dodzrana
zvuky gulometov prepina, blika len spodny, vrchny nic. prehodil som gulomety ,veza je L5 , spodny na L9
svetlo sa neprepne,
pri obidvoch zvukoch blika len ten gulomet co je zapojeny na L5
vo vezi je led ktora bola povodne v reflektore, v spodnom gulomete je nova led. obidve funguju.
moze to byt vyrobna zavada v elektronike?
dorobil som zadne svetlo do kolony, napojil na L3, funguje normalne
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 221
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od Tankysta »

TK-O6 nemá druhý kukulomet. Jen TK-7.0 a víše.
A pokud nejede přepínáním v TK-0.7 tak je to v modulu pokud jsou ledky v pořádku. Tedy reklamace. Má to své mouchy a tak mi přijde že jede každý modul xxx jede normálně. To mezi xx je prostě bolest HL nové modulace.
Tet budu řešit modul TK-6.0S a to že nejede náměr. No po rozborce zjištěno že je to tam vypálené tak uvidím co mi řeknou na reklamaci.
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 517
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od Radek »

Asi Tě nepotěším. Reklamovat jakoukoliv desku je obtížné. Většinou prodejce bude argumentovat, že deska byla od něho dobrá, ale ke zničení díky špatnému zapojení.

Na druhé straně se díly k RC tankům prodávají většinou bez českých návodů a mnohdy není vůbec žádný. Dochází tím sice k porušování zákona, ale něčeho se v této banánové republice domoct je problém.

Budu Ti držet palce, dej vědět, jak jsi dopadl.

Radek.






Tankysta píše: 25 dub 2024, 19:31 TK-O6 nemá druhý kukulomet. Jen TK-7.0 a víše.
A pokud nejede přepínáním v TK-0.7 tak je to v modulu pokud jsou ledky v pořádku. Tedy reklamace. Má to své mouchy a tak mi přijde že jede každý modul xxx jede normálně. To mezi xx je prostě bolest HL nové modulace.
Tet budu řešit modul TK-6.0S a to že nejede náměr. No po rozborce zjištěno že je to tam vypálené tak uvidím co mi řeknou na reklamaci.
Uživatelský avatar
Tankysta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 221
Registrován: 31 led 2009, 13:59
15
Lokalita: Letonice u Bučovic

Re: Přestavba tanku na systém Heng Long 6.0

Příspěvek od Tankysta »

Radek píše: 27 dub 2024, 21:24 Asi Tě nepotěším. Reklamovat jakoukoliv desku je obtížné. Většinou prodejce bude argumentovat, že deska byla od něho dobrá, ale ke zničení díky špatnému zapojení.

Na druhé straně se díly k RC tankům prodávají většinou bez českých návodů a mnohdy není vůbec žádný. Dochází tím sice k porušování zákona, ale něčeho se v této banánové republice domoct je problém.

Budu Ti držet palce, dej vědět, jak jsi dopadl.

Radek.

Ahoj Radku, zdraví tě Radek Tankista.
Máš pravdu s tou reklamací a je to přesně jak jsi napsal. Sice mi v Moje Rc potvrdili že reklamaci odešlou ale stejně po konzultaci mi řekli to co ty jsi zde napsal. Ano o tom špatném zapojení a tak jsem o víkendu popřemýšlel a došel k závěru že to nebudu řešit. Mám zde ZTZ-99 a tak to dám do něj. Tam náměr potřebovat nebudu protože je to jen něco co jsem si pořídil jen skrze model. Tak prostě krom náměru na něm bude funkční to co budu potřebovat pro popojetí po place.
Co se týče modulu tak je to stejně jen TK-6.0S a to HL neudělal žádnou hytparádu. Co modul to je potřeba i vysílač protože na vysílač nenapáruješ nic víc nežli jeden modul a to je trochu od čínana na prdlačku. Ale prý to má své mouchy a někdy se povede napárovat i jiný ale potom nejede ten původní. Takže cesta na pračku na peníze a více a více bateriií do visílačů. Co modul to i k němu vysílač.
Nebo jsem zatím nikde nenašel na jiných forech něco o tom jak a co s párováním modulů a vysílaček. A že se o tom jinde vedou diskuze je třeba na dojč foru nebo i jiných ze kterých čerpáme.
Tak asi tak jmenovče a ještě jednou děkuji za balíček co jsi mi kdysi poslal. Nejen že potěšil ale i hodně mi pomohl. Děkuji Radku
Radek Tamkista
Plastikové modely + Rc bojová technika 2 s.v. a jiné

Tankista - TankistaRD@centrum.cz
https://tankistard.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“