75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Odpovědět
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 501
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od romann »

super fotky. ural radiovoz bol zdroj elektriky?
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od PetrNC »

Tak už jsem se trochu "zregeneroval" :) a postaral o techniku :D a chci zde tedy napsat několik řádků o této společné akci ....
Za mě osobně - naprosto vynikající ahoj ahoj ahoj Zažil jsem již zde hodně akcí, které se povedly, ale jen o pár z nich mohu prohlásit, že se ve všem "spojil" onen pomyslný "dvacetiúhelník" a výsledkem je pak excelentní průběh a jednou z nich je právě tato akce ..... ahoj ahoj ahoj
Díky moc Vám všem .... cool Díky moc Bolkovi a jeho rodině - Lence, dědovi a Bolečkovi s Vašíkem ahoj, za to, že celou infrastrukturu příprav zajistili na výbornou, díky moc kamarádům ze Slovenska - Jánovi, Peterovi a Dušanovi ahoj , kteří přijeli dobře připraveni a vybaveni technicky a s velikým přátelským "srdcem" ahoj a díky ještě jednou všem, kteří přispěli svým dílem do celkového průběhu akce ahoj ahoj ahoj
Co říci k samotnému průběhu - všechno se vydařilo - počasí, tankodrom, zázemí i diváci, ale hlavně parta lidí, která se k tomu sešla .... cool K vidění i v akci bylo velké množství krásných modelů, na kterých se "daly oči nechat" cool Doporučuji také shlédnout video, které je na odkazu Chebského deníku, protože pro mě ( a nebyl jsem v tom sám :D ), ta ukázka měla silný, kladně emotivní náboj .... Nedá se to popsat a účastníci vědí .... :D cool
Osobně chci také poděkovat všem, kteří mi pomohli se stavbou a balením železnice - díky moc ..... ahoj ahoj ahoj
Nedá se asi ze všeho "vypsat", ale jedno vím jistě - byl jsem tam s Vámi všemi moc rád .... ahoj ahoj cool
Naposledy upravil(a) PetrNC dne 24 dub 2022, 19:50, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od fneko »

Chlapi moc pěkná akce gratuliji Všem účastníkům.Tohle je perfektně připravená a zmáknutá akce se vším všudy,která do sebe vtáhne učinkující i diváky.Doufám ,že další akce už budou jen v tomto duchu a že ,,zoufalému hemžení želviček´´kdesi na pískovišti už definitivně odzvonilo.Franta.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1161
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od Drake »

Pánové, mě kluci ze Slovenska vylodili cca. kolem čtvrté a vydali se na poslední část cesty domů, tak doufám že přijeli v pořádku. Po sprše a malém šlofíku si pořád ten parádní víkend tak nějak přehrávám v paměti a musím to vše vstřebat. Chtěl bych ale hned vyseknout obrovskou poklonu Bolkovi a jeho rodině jak zvládli organizaci, opravdu to bylo parádní moc za to děkuji, Bolku a poděkuj za nás i manželce a dědovi ahoj O samotné akci zatím řeknu jen to že nastavila novou laťku co se týče pojetí, někdy méně modelů na ploše a promyšlený a nacvičený scénář ukázky je lepší jak moc modelů a chaos, Peterovo moderování akce a scénáře s popisem událostí, opět klobouk dolů ahoj Nevyzdvihl jsem všechno, nepochválil všechno, musím to prostě vstřebat, celkově tahle akce překonala vše co jsem očekával a zažil za což děkuji všem ahoj

A s heslem "Conrád mi do Vodníka nesmí" se budu moc těšit na další akci za tři roky? 8-)
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 685
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od scoutT34 »

tak aj posledná časť výpravy dorazila v poriadku domov Senec cca 17:20 Zvolen cca 19:00

ďakujeme všetkým hlavne organizátorom ale aj všetkým modelárom za príjemne a zmysluplne strávený weekend

Bolek, Lenka, tchán ahoj *THUMBS UP* *BRAVO*
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1029
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od hranicak11 »

Jsem rád že už jste všichni doma, tedy až na kremaka 🤣🤣🤣 nemám o něm žádné zprávy. Počítám že už snad také dorazil v pořádku domů.
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 468
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od kremak432 »

Chlapi, už jsem taky doma. Trošku jsem si cestu vylepšil návštěvou u známých a jak jsem dorazil, tak jsme měli domovní schůzi, která se trošku protáhla.
Jinak k sobotě již bylo řečeno vše, pouze bych se opakoval. Bolek a jeho rodina tomu dali opravdu hodně a že vše (ubytování, jídlo, počasí, příprava tankodromu........) zajistit byl nadlidský výkon.
Teď tak sedím u již třetího 12° a přemýšlím co by se dalo ještě vylepšit, aby jsme příště byli ještě lepší až budeme úplně nejlepší.
Bolku ještě jednou díky, bylo to super.
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1029
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od hranicak11 »

kremak432 píše: 24 dub 2022, 20:47 Chlapi, už jsem taky doma.
Tak si mohu konečně oddechnout, po telefonu jsi byl nedostupný a tak jsem trochu znejistěl.

Tak pro příště:

Připravím koberec s malou vrstvou zeminy.
Pódium z laviček se mi osobně líbilo a osvědčilo se. Akorát najíždecí rampu otočit o 90 stupňů.

Co nám chybělo, ale zvládli jsme to:

Na takové akci to chce min. 2 dobrovolníky na hlídání modelů. Jednoho člověka čistě na pyrotechnické efekty a ještě překladatele který bude furt s hosty.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1161
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od Drake »

Bolku, Krémák nenapsal kde jeho známí bydlí :D Tipoval bych Mnichov nebo možná i Hamburk :lol:

Jinak s postřehy a vylepšením propříště určitě souhlas ahoj
Vodic 3tr
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 14
Registrován: 02 pro 2020, 09:09
3
Lokalita: velky biel

Re: 75.-77. Výročí osvobození Aše 23.4.2022

Příspěvek od Vodic 3tr »

Super víkend . Ďakujem organizátorovi a celej jeho rodine za prijemne stratení čas v dobrej priateľskej atmosfére na skvelej akcii na ktorej som sa mohol zúčastniť pre väčšinu zvas ako nováčik.Zoznamil som sa z ludmi o ktorých som doteraz vedel len z príspevkov na tomto fóre,a aj napriek tomu som sa cítil medzi vami prijemne .. ahoj ahoj ahoj
Odpovědět

Zpět na „Jiné“