Panther G Jarin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Tak jsem tak koukal a hledal nějaké postupy při patinování tanku se zimmeritem a našel jsem tohle video, musím říct že od tohoto pána jsem už viděl hodně staveb a jedna lepší než druhá a tohle mě jako inspirace docela zaujalo.. Takhle by se mi to líbilo...
https://www.youtube.com/watch?v=pLSiq8J4yFI
Kdo má čas a náladu doporučuji od něj stavbu k filmu Most u Remagenu ale i ostatní jsou super
Kingtiger Sd.kfz. 182
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od LK88 »

Jardo, ja do 1/6 kettenkrad dal elmod eco, normalne zapojis servo kam patri, v aplikaci v oddile serva vyberes fukci steering rizeni , takze riditka zataceji a pasy taky jako u tanku...
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od sakulajda »

No vidis tak i ECO to umi, ja to vcera tetsoval na PRO, ale jak sem ti psal, klido bych vrzl Y kabel na kanalu zataceni.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Tak při čekání na nové boční schurzen jsem trochu pokročil na tanku. Podvozek a kola mají základ na další patinu, než to proschne tak jsem přidal další dva držáky antény a trochu upravil a ztenčil kryt proti dešti pro řidiče. Taky jsem se rozhodl vyměnit ten boční úložný box na vytěráky hlavně a nahradil ho leptaným od aberu a ještě budu měnit tažná oka taktéž od aberu a teď pár fotek..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kingtiger Sd.kfz. 182
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od hranicak11 »

Ty teda jedeš, ten kryt periskopu bych nahřal a ohnul, u plastu to je hračka. Lepší než to tmelit. 😜 Bude to pěkný kousek. 👍
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Drake »

Paráda ahoj Ohledně toho krytu periskopu, kdyby se nedařilo tak jsou k vidění fotky kdy to jezdilo i bez tý stříšky.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Ne kryt je v pohodě jen jsem ho musel dost zbrousit a pořešit periskop pod ním na ten číňan úplně zapoměl a posadil to rovnou na korbu. Původně ten kryt tloušťkou materiálu připomínal spíš pancíř než plech....
Kingtiger Sd.kfz. 182
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Drake »

Jj už chápu, to "účko" jsem také předělával.......normálně jsem ho ohnul z plechu z kanystříku na technický benzín.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Jarin »

Tak už dorazili od Aberu boční schurzen a mám takový dotaz. Ty držáky které jsou součástí korby jsem vylepšil zbytkem leptu který jsem na něj napájel aby to sedělo zespod blatníku větší plochou ale teď bych rád dostal radu ohledně čím to přilepit aby to drželo přeci jen budou na tom zavěšeny ty boční šircny. Drake mi poradil modrý vteřinák kterým je lepil u svého Panthera ale přeci jen bych ještě třeba nějakou další radu na druh lepidla kterým to přilepit.
Obrázek
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Panther G Jarin

Příspěvek od Shotek »

sice mi není úplně jasné která strana je ta styčná plocha, ale obecně - já bych zkusil kolmo na plochu napájet trn, třeba ze špendlíku a v místě instalace udělat do korby otvor, kam se trn vlepí..
mělo by to mnohem lepší pevnost na namáhání ve střihu...
Odpovědět

Zpět na „Panther“