Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Odpovědět
Martin Muzikář

Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Ahoj parto,

dostali jsme pozvání na druhý ročník Modelářského víkendu v Lužné.

Termín konání akce: 20. - 21. 8. 2022

Spaní opět zajištěno v lůžkových vozech.

Oproti loňské akci ale uděláme některé změny k lepšímu. Naše expozice bude kompletně postavena na modulovce a zajistíme si vlastní catering (stravování) - kdo byl vloni, ví kam mířím.

Takže, páni docenti a primáři, zapište si termín do svých diářů :D

Další info budu doplňovat.

Martin
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od PetrNC »

Znamenám si ...... puffy
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od Jenda26 »

Ahoj. Rád přijedu. ahoj
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1166
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od Drake »

mimo tanků dělám i mašinky 8-)(mnohem menší než PeťaNC) Takže dávám do kalendáře a pokusím si udělat volno. ahoj
Martin Muzikář

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Ahoj parto,

termín akce v Lužné je za necelé čtyři měsíce, pouštím se do příprav, protože bych ji chtěl letos realizovat jinak, tak jak jsem psal v úvodu tohoto vlákna.

Tak si 20. - 21. 8 zapište do kalendářů a dejte vědět.

Martin
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od mrst »

dorazím pomoci... :P asi jedny ruce navích se budou hodit a nějaké doplňky :P
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od hranicak11 »

Tady mám volno jen v sobotu :x uvidíme co se s tím dá dělat. ahoj
Martin Muzikář

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od Martin Muzikář »

Ahoj kamarádi,

ze zdravotních důvodů bohužel nemohu organizovat tuto akci a rozhodl jsem se udělat nezbytné změny a to nejen v případě této aktivity.

Dnes jsem o tom informoval Marka Radu, který zastupuje Muzeum ČD. Předávám tedy možnost organizovat a účastnit se dalším.

Přeji vám, aby se Modelářskému víkendu v Lužné dařilo v této i dalších sezónách.

Buďte všichni zdrávi

Martin
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od mrst »

Hoši,

kdo se ujme Lužné... ???
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Modelářský víkend - Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka - 20. až 21. 8. 2022

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj,

teď jsem mluvil s Markem z muzea a beru si akci na starost. Ve čtvrtek před akcí tam tentokrát nemusíme najíždět, ale bylo by dobré se tam sejít v pátek pozdější odpoledne, či podvečer a na druhý den si vše nachystat.

Dostaneme lepší prostor, který se nachází v rotundě úplně napravo a kde je i rovnější podlaha. Hlína na tvorbu tankodromu je tam od minula a i nějaká netkanka, ale to by Marek dál zajistil. Nářadí jako lopaty, kolečka, smetáky, atd. je k dispozici na místě.

Máme tedy čas vymyslet koncepci taknodromu, zda-li vyvýšený ( náročnější na realizaci ), nebo jen na paletách a nebo klasicky na podlaze. Marek mi slíbil fotky nového prostoru, takže budeme mít podklad pro návrhy cool
Odpovědět

Zpět na „Lužná u Rakovníka“