Sherman M4A3 (76)W

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Martine!

Pěkný stroj! Co figurky? Budou?

R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1167
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Rudy bude minimálně velitel........ale pustím se do něj až dodělám věci pro Tebe. ahoj (toho rusáka......už ho mám moc dlouho)
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 508
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od romann »

ahoj
tank je super,paci sa mi ako je pekne zamlateny a ostarnuty. ako tieto tanky vo filme
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od hranicak11 »

Pěkně se to rýsuje, budeš upravovat zadní světla ještě? A ještě jedna věc je opotřebení nátěrů v okolí kulometů (často bylo až na kov). Koukal jsem na to na M8 v Aši a bylo to pěkně omlacené 😃 prý to bylo na US technice normální, parádní stroj 👍👍👍
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1167
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Bolku nad těma světlama uvažuju, mám už doma od rctank.de, ale vyměním to až po Aši, nechci riskovat že dostanu KOPR a tank bude nekompletní :D Ty opotřebení v okolí kulometů budu muset nastudovat, naživo jsem viděl jen Sherman v Plzni a pak v Lešanech a víš jak je to u nich s nátěrama, ale zase hele Radovan psal že má skoro hotového Shermíka A2, to by měl být ten co chcem stavět i my, mohli by jsme pak v Kyjově okouknout a vyzvědět jeho technologii jak dělal ten litej trup ahoj

Jo ještě uvažuju nad částí kanonu kde nemám nátěr (zákluz do masky) dumám jak to udělat, mám několik barevných fotek na některých je tato část krytá normálně kamuflážním nátěrem, na jiných základovým a na pár je to holý až na kov a pokryté mazivem. Já bych to nejraději udělal v tom základovém nátěru, ale obávám se že jsem udělal bronzové futro ve kterém mi kanon chodí moc těsné a jakákoliv vrstva nátěru bude průšvih :shock:
Uživatelský avatar
Radovan Preč
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 221
Registrován: 11 črc 2016, 14:24
7
Lokalita: Ostrava

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Radovan Preč »

Ahoj Draku M4A2 je hotový nevím co tě na něm zajímá?
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1167
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Hoj hoj Radovane, řešíme s Bolkem právě ten litý trup verze A2, buď jak to udělat z plasticardu, nebo odlít z resinu, nebo koupit (na Ludwigovi mají trup pro vyprošťovací Sherman s litým trupem.....úpravy na bojovou verzi by nemusely být velké)
Uživatelský avatar
Radovan Preč
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 221
Registrován: 11 črc 2016, 14:24
7
Lokalita: Ostrava

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Radovan Preč »

Ahoj tak to nemohu sloužit - vrchní trup mám svařovaný hranatý. Budeš muset se poohlédnou jinde.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1167
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Ou jéééé já měl , Radovane, zafixované že právě verze A2 měla ten litý trup, je vidět že mám ještě hodně co studovat :D
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od hranicak11 »

Drake píše: 02 dub 2023, 19:56 Ou jéééé já měl , Radovane, zafixované že právě verze A2 měla ten litý trup, je vidět že mám ještě hodně co studovat :D
Draku já už si počkám do podzimu na statiku M4A1 od I Love kit 😀😀😀
Odpovědět

Zpět na „Poradna“