Sherman M4A3 (76)W

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Davide, díky moc ahoj Odpověď je vyčerpávající a hlavně je shodná se sortimentem u Ludwiga kde mají vež T23 přímo, takže objednám a pak už se těším na stavbu cool
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od hranicak11 »

Nějaké novinky ohledně Shermanu? Já teď koupil tu věž od MATO na modelbazaru, nacpal jsem ji na Sherman od HL a akorát sjednotí barvu, jeho čas teprve přijde a tak ho budu zatím využívat v mé Kinder - Pz. Div. Lehr 😁

Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Bolku, já už mám doma všechny věci na přestavbu, věž od Ludwiga, kanon a další komponenty od rc.tank.de, ale prostě není čas to nafotit a pustit se do toho :lol: Stůl mi okupuje Kuldíkova T-34 která už čeká jen na otáčení věže, jakmile vyřeším tohle a v práci se trošku zvolní tempo tak se do Shermana pustím a budu fotit......slibuju ahoj
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Jinak ta Mato věž je kovová? Jaké to má jízdní vlastnosti na plastovém trupu?
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od hranicak11 »

Tak už se těším na stavbu 😁 já se k tomu dostanu asi někdy v druhé půlce příštího roku. 😅
Věž je komplet v plastu, proto jsem ji koupil, ten jejich pseudokov nechci ani vidět, ale na to máme asi stejný názor. Jinak sedí a funguje dobře na vaně od HL.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

No už se těším až to na nějaké akci za Peterova komentáře germánům pěkně naložíme z dlouhejch 76mm sosáků ahoj
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Pánové prosím Vás opět jsem tu s dotazem........v amerických tancích se vyznám zběžně, některé detaily mi unikají. Mohl by mi někdo vysvětlit k čemu slouží takové ty navařené vodorovné traverzy z vinků za zádi věží jak pro 75mm kanon tak pro 76mm u věže T23? Můj tip je uchycení kulometu M2 v přepravní poloze když zrovna není namontovaný na věži, ale to je jen dohad.
Pak bych chtěl poprosit o zařazení tohoto vlákna pod americké tanky/Sherman na fóru........vrátil jsem se dnes z montáže a konečně rozjedu přestavbu HL základu do podoby M4A3 76(w) a pokud se mi podaří nějak opravit korbu zdeformovanou horkem tak to bude dokonce M4A2 76(w)....Hraničák mi tu myšlenku nějak vnuknul a vštípil do paměti a ten tank s litou korbou se mi začíná líbit čím dál tím víc.

Zde na obrázku jsou vidět za anténama ty traverzy navařené na zíď věže.
Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Záhada díky Rudynovi vyřešena, opravdu jde o transportní držák pro padesátku. Díky Rudyne ahoj
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Drake »

Malá ochutnávka.......mechanika uvnitř je hotová (zákluz, elevace i otáčení). Teď půjde k Turkovi.....ehmmm Kuldíkovi na instalaci Beiera. Pak dojde komplet odstrojit a dodělat.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Na tohle jsem koukal hodně dlouho, mám dekly pro řidiče i radistu, tyhle původní jsem chtěl odfrézovat a udělat otvírací pod kterými by byl vypinač, ale koukám opravdu když tam byla věž T23 tak se nedaly poklopy otevřít? :shock: Nebo je to jen chyba modelu?
Obrázek
Zde záhada držáků a konzolí vzádu na věži.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 780
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: Sherman M4A3 (76)W

Příspěvek od Vítek »

Nádhera :D
Odpovědět

Zpět na „Poradna“