Představení kluka z Aše

Vyřízené aktivace
Ondřej Aš

Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Zdravím, tak po asi 2 letech kopání od Bolka z Aše a vrchního šéfe našeho Ašského RC tank klubu. Se tedy konečně představím a pokusím se sem přihlásit. Tak tedy krátce o mě. Jmenuji se Ondřej Balšán jsem z Aše a je mi 21 let . Mým hlavním koníčkem je sběratelství Lega. Ale jako vedlejší se před 5ti lety cca stal i koníček s tanky. Můj první tank byl Panzer III. Jsem tedy členem ašského RC tank klubu a již 2 rokem se účastním i akcí s Modely. Má sbírka momentálně čítá 11 tanků 6 vozidel a 2 kanóny. Pak nějaké ty doplňky jako bunkry ježky a Domy. To je tak krátce o mě ještě přiložím nějaké to foto.
Uživatelský avatar
milan 88
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 320
Registrován: 23 lis 2020, 17:17
3
Lokalita: Hodonín

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od milan 88 »

Teď mě spadla čelist,tolik techniky bych chtěl mít, ale nevím jak bych stíhal, já su rád že občas vyvencim své dva tanky
Stavím pro radost,na centimetry nehledim!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Ondřeji!
Vítej v klubu stejně postižených !!! R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Ondřej Aš

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Bohužel trošku bojuju s vložením fotek z mobilu sem. Jinak tanky jsou až na 1 všechny pojízdné každý má jinou úpravu. 2 Panzer III z jednoho předěláno na Bergepanzer. 2x Tiger každý ranná verze ale jiná úprava. Jagdpanter, Kingtiger Porsche se Zimmeritem, schwimmwagen, 2 Persching jeden úprava z boje ten je pouze statika, druhý úprava z Koree s tigrem. Pak Sherman, M16 Polopás, Ford GPA, T-72 ERA, T-34, Ural s boudou s maskováním na stejném podvozku vytvořeno BTR 152 na zakázku, a nové přibyl pásový Gaz 71. Pak dva kanóny - Pak 40 a Nebelwerfer.
Ondřej Aš

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Jinak děkuji za přivítání.
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1235
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj,

fotky ani videa sem na fórum přímo nevložíš. Musíš si je uložit třeba na Rajče a potom vložíš adresu stránky a fórum si soubor samo "natáhne".
Ondřej Aš

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Ahoj Peťo díky za info. Už jsem vytvořil rajče teď vkládám alba. Jinak po poradě se Zdendou Jeníčkem jsem vytvořil dva nájezdy na vagóny tak snad máte oba stejnou výšku kdyby bylo někdy potřeba ty moje i u tebe.
Ondřej Aš

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Tak zde vkládám album na rajče ať se můžete podívat.

https://ondrejmodelas.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Ondřeji!

Máš to pěkný! Mne zaujaly ty ruiny budov. Vytvořit něco zničeného totiž dá daleko více práce, než nový model nějaké budovy.

R.R.R.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Ondřej Aš

Re: Představení kluka z Aše

Příspěvek od Ondřej Aš »

Přesně tak. Občas je to Piplačka,ale nakonec se to dá zvládnout.
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“