Představení /Žádost o přijetí

Vyřízené aktivace
d.r.a.k.e@seznam.cz

Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od d.r.a.k.e@seznam.cz »

Dobrý den všem. Jmenuji se Lukáš, je mi 42 let, pocházím od Orlické přehrady, ale posledních 13let bydlím u Kutné Hory... Modely jsem nejdříve lepil papírové.. Později plastikové... Nakonec dřevěné lodě.. Vše statické.. Pak přišla na řadu stavba domu svépomocí a rodina.. Teď, po deseti letech je malinko více volnějšího času a já se rozhodl pokusit se splnit dětský sen... Model tanku... a na dálkové ovládání k tomu... Koupil jsem z "druhé ruky" tank Tiger 1 od firmy Torro v měřítku 1:16. Tank byl již určitým způsobem "vytuněn" a také jeví známky opotřebení... Rozhodl jsem se pro revitalizaci a dotažení některých věcí... Zatím jsem měl modely jen statické a chybí zkušenost a praxe s "mechanikou".. Proto bych byl rád kdyby jste mě uvítali ve svých řadách a já se mohl přiučit a vznést občas nějaký dotaz... Děkuji a ať se daří.. Lukáš
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 517
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od Radek »

Vítám Tě mezi námi,
já jsem z druhého konce republiky, ale jsou tady i hoši z druhého konce z Aše a naši kamarádi ze Slovenska. Nevybral jsi si nejlíp, Tigr je náročný, složitý. Jak říká Solo z Popradu, kdo si pořídil Tigra, pořídil si problémy. On má dva, ale tak propracované hned tak někde neuvidíš. Tím Tě nechci zastrašit, když jsi zvládl barák, zvládneš už skoro cokoliv.

Radek.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1167
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od Drake »

Zdravím, Tiger je poměrně frekventovaný model tanku, zde určitě najdeš kolegy co dokáží ohledně úprav a oprav poradit, namátkou Kremák, Solo, nebo MRST........akorát teda věř tomu že párkrát pojedeš na Lešany nebo jinou akci a u jednoho Tigera doma to nezůstane.........hromadění tanků je obvyklá úchylka členů zdejšího fóra :lol:
d.r.a.k.e@seznam.cz

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od d.r.a.k.e@seznam.cz »

Děkuji za reakce, uvítání a povzbuzení... Zatím jsem jen čekatel..
Tiger1 se mi jako stroj líbil už od dětství .. S tankem zatím nemám nijak velké plány a cile, jen drobné úpravy a nějakou kosmetiku po používání... Jsem si vědom limitů své dílny a hlavně svých... Povoláním jsem záchranář a dílnu mám vybavenou jen převážně drobným ručním/el nářadím.. Rád bych prostě nějak začal... ... a ono už to nějak dopadne... ..jako s tím domem.. :-) taky jsem věděl prd... :-) Lukáš K
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1345
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj Lukáši, vítám Tě tu na fóru, a věřím že tu najdeš hromadu motivace a hodně kamarádů. Zdraví tě Michal Most
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

d.r.a.k.e@seznam.cz

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od d.r.a.k.e@seznam.cz »

Děkuji za uvítáni a přání....

Mohl bych prosím požádat administratora o přijetí a aktivaci účtu....?

Email: d.r.a.k.e@seznam.cz
Nick: Lukáš K
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 469
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od kremak432 »

Kristovanoho, zase Tiger 1, to je ta nejhorší volba jakou jsi mohl udělat! Omluvitelné je jedině to, jestli byl zadarmo.
Smutné je, že od dob II. sv. války je zažité německý tank=Tiger. A zrovna německá armáda je pro modeláře doslova ráj v nepřeberném množství jednotlivých typů Panzerů a jejich modifikací, jak továrních nebo výtvorů z polních dílen. Jenom postavit základní verze Pz III nebo Pz IV je úkol do důchodu a to nemluvím o strojích postavených na jejich podvozcích.
Inu máš co dělat. Největším "přeborníkem" přes tanky Tiger je zde Solo, a když ho požádáš, určitě Ti rád poradí, aby jsi nedělal stejné začátečnické blbosti jako asi každý tady(ty blbosti stojí i dost peněz). ahoj
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od Ody »

Nenech se odradit a v klidu se pusť do úprav a revitalizace Tigeru I.
Námětů je zde dost ...

Postavení kompletní řady Pz.III - Pz.IV a odvozenin nechme na Kremakovi puffy
d.r.a.k.e@seznam.cz

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od d.r.a.k.e@seznam.cz »

Díky za podporu i upřímnost... No, jelikož stale nemám aktivovaný účet nemohu nikomu psat/dotazovat...
Na začátek postačí drobné úpravy a uvidí se jak to půjde.. je to hobby a mělo by přinášet hlavně radost a zábavu...
Zaujala mě ta ložiska pod věž pro lehčí otáčení... Vyráběl / vyrábí je pan Ivan, je možnost je nekde sehnat?
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení /Žádost o přijetí

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“